Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 4.35 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rainbow Dash fans
Ten bílý na tom posledním ospololelojrovaném je kdo? Rainbowderp
Odpovědět
Ehm....Soarin ?
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
Když to říkáš Rainbowlaugh
Odpovědět
Já si to taky myslel, nebo neni? Rainbowlaugh
Odpovědět
Ne, je to Soarin

[Obrázek: soarin___and_dash_by_nabbiekitty-d4xhl4l.png]
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
Já už myslel, že bude líbat Derpíka Ajsmug
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
Polibek v letu? Rainbowlaugh Když nedaj pozor, bude to bolet Twilightsmile
Odpovědět
Pinkiehappy cuteRainbowkissRainbowkissPinkiehappy[Obrázek: dashie_hug_time__by_chubble_munch-d58mgez.png]
...snad to tu ještě nebylo...
Chimmy cherry, or cherry changa?Pinkiehappy
....ask...
skype: hadasabrony
Odpovědět
Já to tu viděl jako profilovku, ale za takovou maximální velikost máš ode mě +1 Twilightsmile
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
To bylo na mě????

ThanksPinkiehappyPinkiehappyPinkiehappy
Chimmy cherry, or cherry changa?Pinkiehappy
....ask...
skype: hadasabrony
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)