03.04.2013, 07:11
Ještě mám něco v archívu
,
Tady je moje méně povedený výtvor, který má znázorňovat Turbovikinga v CoD WaW Nazi Zombies
![[Obrázek: rqaEwKf.jpeg]](http://www.imgur.com/rqaEwKf.jpeg)
Odesláno z mého mobilu Pony Ericsson XPeria Neo V prěs aplikaci Tapatalk.
,Tady je moje méně povedený výtvor, který má znázorňovat Turbovikinga v CoD WaW Nazi Zombies

![[Obrázek: rqaEwKf.jpeg]](http://www.imgur.com/rqaEwKf.jpeg)
Odesláno z mého mobilu Pony Ericsson XPeria Neo V prěs aplikaci Tapatalk.



![[Obrázek: Zt60dxE.jpeg]](http://www.imgur.com/Zt60dxE.jpeg)

![[Obrázek: 2odxb61.jpeg]](http://www.imgur.com/2odxb61.jpeg)
šlo by že bys pro mě taky něco nakreslil ?
, zvol si téma