Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Různé...
To je moc pěkná sbírka. Twilightsmile
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Rozkošné plyšáčiky... Musím si tiež nejaké obstarať...
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
(08.04.2016, 11:09)Ponysynth One Napsal(a): Rozkošné plyšáčiky... Musím si tiež nejaké obstarať...

Wow žasnem, krásna zbierka Pinkiesmile Som nevedela, že schleich vyrába aj plyšákov a ešte takých veľkých Pinkiesmile Môžem sa spýtať koľko kusov máš v zbierke tých veľkých plyšových? Máš tam aj ponycycle, však?
Odpovědět
Wow nevedel som ze s plys spravim taky rozruch , no skusim vsetkym odpovedat. S priestorom som mal uz s nimi velky problem tak som ich nastahoval do vitrin , akurat ze obe su uz skoro plne takze 3 tia ma neminie , objednat sa daju v cz napr zo stranky www.pinkorblue.cz staci hladat vyraz konik happy people.
Velkych stojacich mam zatial 47 , potom tam mam spravne 3 koniky na kolieckach ponycycle a 3 velke roboticko plysove poniky . A spravne schleich robi tiez plysove verie svojich modelov , dokonca mam aj 2 barbie plysove .
Odpovědět
Já mám dávno jednoho díky Realegovy doma :3 :3
[Obrázek: 11066524_10203737123934770_5657005485725...e=577F2ECB]
Jednoho jsem mu kdysy aj předělávala chystám se sama na dalšího... Jen najít nákého co chytne za srdce... Mám nejraději jenom jednorožce no Rainbowlaugh :3
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT I NA SEBE SAMÉ JE DŮLEŽITÉ, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT I NA POVINNOSTI A, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Moje MLP Sbírka: >>> ZDE <<<
Moje sbírka momentálně činí přes 1650 poníků https://data.mlpmerch.com/checklist/466/

FB stránky kde mě můžete zastihnout a požádat nebo se podívat na různé rady o MLP --->
Odpovědět
Sice to Neko.Cross postnula na FB, ale já nemohl odolat
Ty VOLE!!! U Celestie, jak je velká?? To je snad víc jak
metr. Ja ci taky! (Ale Twi, Samohřejmně)
[Obrázek: 12974360_1749618028616940_40192976989375...e=57B1876D]
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Aj ja chcu takú veľkú súdružku Starlight! Rainbowkiss
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Teťka vedem o tom diskuzi pod příspěvkem.
https://m.facebook.com/comment/replies/?...19JUw&_rdr
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Blesk: nedostupná stránka, pozri sa, či nie je náhodou súkromná...
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
tak k tej Starlight mozem povedat len jedno: Spike want! Pinkiehappy
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)