Hlasování: Který z draků a dračic je váš favorit?
Mornat
Ravier
Jabel
Ellena
Merin
Mefisto
Zibra
Jirea
Neferien
Celena
Bluepeace
Mikel
Varius
Ivory
Wolfie
Night Breeze
Fernero
Belsevan
Valkas
[Ukázat výsledky]
 
 
Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rwakk tvorba
Říkal jsem že si to zaslouží být delší.
Děkuji za to zarovnání do bloku, to my vůbec nedošlo, aspoň jde vidět jak dlouho jsem nepsal a co jsem pozapomněl.
Korektorku obhajuji. Udělala to nejlepší co šlo. Hold jsem gramatické pako no. A jak jsem nepsal delší čas, zase se vracím k tomu co korektoři nazývají peklo.
Hříchy nejsou plánované jako něco co bude mít více částí ale možná se k nim někdy vrátím. Prostě to bylo něco, co mě v tu chvíli napadlo, ovlivnilo. Jo, mělo tam být více povídání ale tak nějak jsem zjistil že nedokážu pást dál, že jsem si tam řekl to co jsem chtěl.
Jak jsem řekl, je to obyčejná situace pro aktéry neobyčejná.
A proč hříchy? Protože se s nimi potýkám denodenně a nevěděl jsem co za jména, a pak mi začala hrát tato melodie. A já si vzpomněl na homunkuly z FMA brotherhood. I když ty hříchy nejdou vidět, každý nějaký má. A spontálně jsem je použil.
Sedm hříchů by si zasloužilo napsat minimálně jednu povídku a to o té události která všemu předchází. Rád bych ji napsal ale nevím zda na to budu mít.
Přistupuj k této povídce jako k životu, jsou věci které se dějí a ty do nich nevidíš. Mihnou se na tvé cestě životem a nikdy je nepochopíš. Vím že v příbězích by to tak nemělo být...ale pro mě je to jako život. Sebemenší věc se dá zaznamenat a sebemenší záznam se dá přikrášlit nebo ovlivnit.
Jsem rád že jsem to napsal tak jak to je, i když to mělo být delší.
V každém příběhu nemusí být všichni představeni a přece víš že byli. Nejde vidět všechny. Inspirací mi byl jeden díl M.A.S.H kde plukovník Potter připíjí na své padlé kamarády, tak nějak mě to ovlivnilo. Ti přátelé nebyli popsáni, jen jmenováni. A tak je tomu i tady. A pokud jsi si všiml, tak jsou to fakt jejich jména, co se tam používá. To že je tam někdy podobná nátura je čirá věc náhody. Jsou to jejich jména.

Ale hodně jsi mi pomohl, hlavně s tím zarovnáním. Za to se opravdu omlouvám nedošlo mi to.
Podzimní kvítí listy stromů
zmatenost v duší, láska jde domů
marnivost a zbrklost?
Také kousek aby bylo fajn
Odpovědět
Poslední dobou mě velice baví RP zde na fóru Pod černou vlajkou. Hrál jsem jej už kdysi ale z osobních a časových důvodů jsem toho zanechal. Jenže teď jsem se k tomu vrátil a baví mě to...a také mě napadlo něco, co zde už sice bylo ale docela dávno, předávno. Začal jsem psát podle tohoto RP příběh, který je zatím jen v rané fázi.
Snažil jsem se dost osekaný začátek nějak okořenit a udělat z toho souvislé vyprávění. Hlavně doufám že se to bude aspoň trochu líbit hráčům z vlajky. Pokud mě to opravdu chytne, kdo ví zda ji nedokončím a nepřepíši celou Rainbowlaugh

A zde je.
List první: Setkání

Jistě si všimnete některých věcí které jsou jiné než na začátku RP příběhu, ale přesto myslím že by to tak mohlo být. Takže mě prosím nekamenujte Rainbowlaugh
Případné komentáře jsou vítány.
Podzimní kvítí listy stromů
zmatenost v duší, láska jde domů
marnivost a zbrklost?
Také kousek aby bylo fajn
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)