Příspěvků: 994
Registrován od: Feb 2013
Hodnocení:
37
Já už se nemůžu dočkat S5!
První Equestrijský Drakobijcobijec
Příspěvků: 672
Registrován od: Jun 2012
Hodnocení:
10
Twiligh udělá kouzlo, a mane5 půjde pod vodu.
Stejně tak budou ze všech alicorni. Stačí se podívat na staré díly, je to jen jejich recyklace.
Příspěvků: 268
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
56
Alicorni? Ne... Prosim ne...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Příspěvků: 268
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
56
Ne.. Prosím.. Ne.. Jen to ne....
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Příspěvků: 1 075
Registrován od: Dec 2012
Hodnocení:
63
Oto ide.. Ja nechcem aby bola celá mane6 alicornovaná alebo ako to povedať.. Nedokážem si predstaviť napr AJ s krídlami a rohom.. No an predstavu mi slúžia obrázky z dA alebo googlu ale moc ich nemusím :-x
Molestia is watching you when you are on the toilet

I'm
big Sonic fan
Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
Alicorni.........neeeeeeeeeee!Ja pujdu do hasbra osobne jestli jeste nekdo dalsi bude alicorn!