Příspěvků: 1 113
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
16
ano vzpomínám si. je to dobrý díl. uvidíme jak to bude dál.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight 
ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
To prostě žeru
Příspěvků: 1 113
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
16
Vyšel další teaser tentokrát Applejack
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight 
ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
To prostě žeru
Příspěvků: 1 111
Registrován od: Jul 2014
Hodnocení:
37
Podle mě se ty teasery budou týkat jen mane 6, ostatnich postav ne.
Odesláno z mého LG-P690 pomocí Tapatalk 2
Příspěvků: 1 113
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
16
jo ty knižky mě překvapili. žadne hračky. nemluvim o našich plyšacich co kupujeme (to co se nám libi že to má cenu koupit a mít z toho radost)
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight 
ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
To prostě žeru