Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S9 - Všeobecná diskuse
(12.04.2020, 01:13)Wrench Napsal(a): To je přesně ono! Problém posledních dvou sérií je nedostatek epizod s Tempest, ta postava je super. #Tempestfunclub

Ale když si to tak vezmeš tak ona není naturálně zlá bytost. To je třeba Tirek který vysává magii, nebo král Sombra který touží po moci. Ona jen holt měla špatný dětství. To mě na tom mrzí a lituju jí  Fluttershysad  Vždyť i Starlight roztála a teď je z ní úplně super srdečný poník.
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
Právě, mě se navíc Tempest líbí i dizajnem ...a má cool brnění Twilightblush
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
Ona vypadá cool, na druhou stranu poprvé co jsem měl tu zkušenost jí vidět ,,otevři oči, nebuď malím dítětem a dospěj, přátelé tě zklamou´´ to mě trochu dostalo. Já jsem hodně četl i poslouchal příběhy od vojáků z druhé sv. války a ti povídali, že nějcenejžší je kamarád. Možná teďka trochu odbíhám od tématu, ale kamarád na frontě v zákopě se ti podělí o jídlo, dá ti něco na sebe když je zima ve Stalingradě, atd. Prostě tě má rád a záleží mu na tobě. Nenechá tě umřít. V tomto Tempest dělá chybu.  Já prostě Twilight strašně fandím a dělá správný věci. Celkem jsem těžce nesl to, když jsem jí viděl zavřenou jako zvíře v kleci a musela poslouchat toho (promiň za ten výaz  Twilightblush ) cvoka co jí vnucuje takoví pitomosti že přátelství není důležitý. Kamarád je důležitej a stará se o tebe.
Jinak jak říkám, doufám že najde taky kamarády a bude šťastná. Já ji přeji hodně štěstí. Nemít roh je asi hrozný, ale nemít srdce je ještě horší. Tempest ho určitě má, tak jak má nyní Starlight.  Twilightsmile Chtěl bych s ní vidět další díly. Určitě by to bylo cool.
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
Taky mě mrzí, že pilíře harmonie nedostali více prostoru. Přece jen oživili Starswirla... STARSWIRLA o kterém jsme toho tolik slyšeli během seriálu. A nakonec ho téměř nevyužili když ho tam měli. Tomu říkám promrhaný potenciál.
Odpovědět
Ohledně té Tempest - hádám že kvůli její dabérce (Emily Blunt?) si nemohli dovolit dát této postavě větší prostor v seriálu, a tak jí ponechali napospas komiksům. Nemyslím si že to bylo zase tak špatné rozhodnutí, v seriálu by se dočkala maximálně vedlejší role, ale v komixech došlo k dotáhnutí její životní ságy (setkala se s kamarádkou z dětství, s Ursa Minor, a pomalu znovu-poznává magii přátelství).
Mrzí mě že v seriálu takhle nedotáhli mnoho postav. Hádám že si na ně málokdo vzpomene, ale docela jsem chtěla vidět novou epizodu s Diamond Dogs.
Odpovědět
(12.04.2020, 02:08)Joey Small Owl Napsal(a): Ona vypadá cool, na druhou stranu poprvé co jsem měl tu zkušenost jí vidět ,,otevři oči, nebuď malím dítětem a dospěj, přátelé tě zklamou´´ to mě trochu dostalo. Já jsem hodně četl i poslouchal příběhy od vojáků z druhé sv. války a ti povídali, že nějcenejžší je kamarád. Možná teďka trochu odbíhám od tématu, ale kamarád na frontě v zákopě se ti podělí o jídlo, dá ti něco na sebe když je zima ve Stalingradě, atd. Prostě tě má rád a záleží mu na tobě. Nenechá tě umřít. V tomto Tempest dělá chybu.  Já prostě Twilight strašně fandím a dělá správný věci. Celkem jsem těžce nesl to, když jsem jí viděl zavřenou jako zvíře v kleci a musela poslouchat toho (promiň za ten výraz  Twilightblush ) cvoka co jí vnucuje takoví pitomosti že přátelství není důležitý. Kamarád je důležitej a stará se o tebe.

Vidím to stejně a myslím, že jsi jeden z mála, který má stejný pohled. Asi to bude zkušeností (nemusí být jen z války...), těžko říct. Pro mě tohle byl a stále je jeden z důvodů, proč mě bronies komunita a fenomén MLP:FiM táhne. Ne vždycky se kamarádi ukázali být tím, čím se zdáli, ale pár jich přece jen vykrystalizovalo a vím, že se na ně mohu spolehnout.

(12.04.2020, 09:05)Jita32 Napsal(a): Ohledně té Tempest - hádám že kvůli její dabérce (Emily Blunt?) si nemohli dovolit dát této postavě větší prostor v seriálu, a tak jí ponechali napospas komiksům. Nemyslím si že to bylo zase tak špatné rozhodnutí, v seriálu by se dočkala maximálně vedlejší role, ale v komixech došlo k dotáhnutí její životní ságy (setkala se s kamarádkou z dětství, s Ursa Minor, a pomalu znovu-poznává magii přátelství).
Mrzí mě že v seriálu takhle nedotáhli mnoho postav. Hádám že si na ně málokdo vzpomene, ale docela jsem chtěla vidět novou epizodu s Diamond Dogs.

Film byl trochu jiná liga než seriál, to bezpochyby. Diamond Dogs mají taky minimálně jeden komiks (společně s Dashie a Trixie).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
https://www.equestriadaily.com/2020/04/t...arkle.html
"Tara Strong Notes That Twilight Sparkle Won't Return for MLP Generation 5 During Stream"
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
@Jamis Ani nevíš jak moc jsem vděčná, díky moc! Twilightsmile  Vůbec jsem netušila že s nimi nějaké komixy jsou, rozhodně je omrknu. Jsem ráda že využívají takhle seriálem-zapomenuté postavy a dávají jim druhou šanci zazářit.

@Barpy Ježiši, ten název zní teda pěkně click-baiťácky Rainbowlaugh Twilight se určitě v nějaké recyklované podobě objeví, holt ale né s Tarou jako její VA. Nemyslím si že by to bylo něco šokujícího, většina lidí co pracovala na G4 už má rozdělané nové projekty a - s prominutím - nemyslím si že by většina z nich chtěla znovu s Tarou spolupracovat. Podle leaků to vypadá že se G5 tým ohlíží po více "diverzním" souboru dabérů, ale kdo ví, třeba se někdy dočkáme crossover epizody/filmu s G4 a G5 dabéry dohromady.
Odpovědět
Mě už to tak trochu přijde trochu blbé, ale plánujou se vůbec někdy dodělat titulky na těch pár episod co chybí dopřekládat dokonce nebo se od toho už odpustilo a nikdy už nebudou titulky nebudou?? Pomalu je to půl roku od posledního přeložené dílů a už 4x se mi říkalo kdy to přej přibližně bude a ono stále nic :/
Tak by mě zajímalo jak to tedy dál bude nebo nebude už vůbec... Což by dle mě byla tedy velká škoda :/ :/

Ps.: Já nejsem naštvaná nebo tak... Jenom mě to už mrzí a to hodně ^^"
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)