09.06.2013, 00:09
Tak tu mám něco nového
Zase RD
Zatím černobíle :
Podle čeho jsem kreslil :
A zítra dodám vybarvenou Dashie ...
Zase RD

Zatím černobíle :
Podle čeho jsem kreslil :
A zítra dodám vybarvenou Dashie ...
Někdy nechápu
, ale to nevadí 
Im 20% cooler ! Deal with it !
Hihihi =)) http://img14.imageshack.us/img14/4835/zuyz.jpg
, ale to nevadí 
Im 20% cooler ! Deal with it !
Hihihi =)) http://img14.imageshack.us/img14/4835/zuyz.jpg


![[Obrázek: sam0197q.jpg]](http://img13.imageshack.us/img13/6107/sam0197q.jpg)
![[Obrázek: rainbow_dash_intro_by_kired25-d53rgn4.png]](https://fc00.deviantart.net/fs71/i/2012/182/9/5/rainbow_dash_intro_by_kired25-d53rgn4.png)

![[Obrázek: sam0198t.jpg]](http://img801.imageshack.us/img801/1971/sam0198t.jpg)
to vybarvování je skvělí, a ty oči taky úžasný
co bych vytkla jsou jen ty přední nohy, čím víc jsou dole bych je udělala širší 