12.04.2015, 23:29
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12.04.2015, 23:30 uživatelem pink-bobik. Edited 1 time in total.)
Hlavne že som nič nepodpálil a možno by som sa chcel ospravedlniť za môj postoj k niektorím témam ale predsa som nebol v stave v akóm som mal biť... nabúduce sa porosprávame
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥
#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥
#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥


Cider. fun fun fun ... Nepovinná návšteva hradu (Minimálne pôjdem ja a Antošík keďže je tu na návšteve tak mu ukážem trenčiansku pýchu
) Ak nebude pršať tak nočná/večerná opekačka na brezine + cider