Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvorba Small Owl
#61
Musím říct, že ze všech tří her je tahle asi nejlepší (vůbec ne kvůli Future Twilight Twilightblush ). Ovládá se to dobře a ani to není tak těžký, takže jsem to měl dohraný asi během hodiny a něco. Měl jsem trošku problém se Sombrou, ale pak jsem zkusil použít jiné projektily a šlo to. Nejlepší byla ta jeho pizza Hawai a ananas  Rainbowlaugh . Nevím jestli jsi i v předchozích hrách měl tu regeneraci, ale mám takový pocit, že tam byly jen heal potiony. Jinak ta regenerace je dobrá, sice si musíš počkat, ale nezávisí to jen na potionech. Ve shopech věci ani nejsou drahý, takže si ze začátku nemusíš tak šetřit a rovnou si koupíš dobré vybavení. Jakmile jsem ve shopu uviděl Future Twilight, cíl byl jasný. Takže moje první koupená věc byla ona.  Rainbowlaugh Prostě ten její styl běhu je boží. Měl jsem tam taky bug, kdy jsem hru stopnul a na chvíli odešel od počítače a hra pak celá spadla. Možná to byla jen nějaká anomálie u mě, je pravda, že mám u počítače docela zahlcenou RAMku. 
Celkově fakt dobrá hra, připomíná mi to ty online hry z dětství. Určitě se budu těšit na další hry pokud budou. Twilightsmile
djpon3 PONIES MAKE ME STRONGER Trollestia
Odpovědět
#62
Díky moc za zahrání a dojmy. Jsem rád že se hra líbila  Twilightsmile   Jinak pokud bys mi tu hru ohodnotil nebo třeba napsal komentář na stránce hry, tak by to bylo dobrý pro můj algoritmus. Jsem rád za dohrání a příště zase udělám něco dalšího co tu hru obohatí.
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
#63
Tak komentář tam máš. Ještě bych se chtěl zeptat, jestli by byl k dispozici ten GIF běžící Future Twilight?  Twilightblush
djpon3 PONIES MAKE ME STRONGER Trollestia
Odpovědět
#64
Twilightsmile OOOhh moc děkuji za skvělí komentář. Co se týče toho GIF tak mi napiš třeba do DM email nebo jiný kontakt kam ti to mám poslat. Popřípadě ti můžu poslat přímo sekvenci snímků a ty si potom můžeš akurát dodělat pozadí dle svého. 
Jinak teď jsem zkoušel vyhledat slovo ,,Twilight Sparkle´´ na stránce Itch.IO a mě se to díky TVÉMU komentu podařilo   Pinkiehappy Takže ten  algoritmus funguji.
Prosím, pisnětě mi nějaký ten komentář či dejte like u mojích her dle vlastní libosti. Zvyšuje mi to viditelnost mé tvorby na Itch.IO
                                                                                           Moc děkuji  Twilightsmile Twilightsmile Twilightsmile
[Obrázek: dhjnwdo-c533bd7e-0faa-4f71-9418-83168a53...j8tBtvBFt4]
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
#65
PinkiegaspOn žije!
A koukám se vrátil s plnou parádou
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#66
Ještě jsem přišel na bug, když si koupíš ten meč Luny tak s ním nejdou ty kombinační zámky na otevření dveří.
   
djpon3 PONIES MAKE ME STRONGER Trollestia
Odpovědět
#67
(07.06.2024, 09:44)Wrench Napsal(a): PinkiegaspOn žije!
A koukám se vrátil s plnou parádou

Mno žiju, přežívám. Bere mi to všechen čas  Rainbowwild  Ale tvorbu mám a naprogramováno na větší projekty taky. Takže spíš už jen vizuál doladit a vzhůru na větší projekt. Vytvořit popřípadě cutscény, trailer, spolupráce s dabéry se taky hodí a pak už rovnou na Steam  Twilightsmile  Jinak teď dělám menší hru na telefon a přidávám tam animace co už mám cca 2 roky hotový. Chci to vydat na telefon na platformě Google Play.

(07.06.2024, 12:19)Electric Spark Napsal(a): Ještě jsem přišel na bug, když si koupíš ten meč Luny tak s ním nejdou ty kombinační zámky na otevření dveří.

Ok, díky za upozornění. To se opraví během chvilky.  Raritywink
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
#68
No tak to se těším a doufám že se povede bez nějakých větších problémů.  Twilightsmile
djpon3 PONIES MAKE ME STRONGER Trollestia
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)