Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velký Bohumínsko-Ostravský sraz
#1
VELKÝ BOHUMÍNSKO-OSTRAVSKÝ SRAZ

25. října – 27. října 2019

!SRAZ ZRUŠEN!

Část se bude odehrávat v Ostravě, přesněji řečeno návštěva zábavního centra Hornik, ale hlavní akce se budou konat v Bohumíně. V Bohumíně budou na programu sportovní aktivity (něco ve stylu Friendship Games), s následným posezením v restauraci, kde dojde také k vyhlášení výsledků. Na neděli by měla být v plánu túra ke zdejší zajímavosti.Harmonogram:
Bude ještě upřesněný!


Doprava:
Již brzy doplním!


Zábavní centrum Horník:
Je zábavní centrum, kde na vás čeká laser game, virtuální realita, archery game a nově také Nerf aréna. Vyzkoušet si můžete střelbu z luku přímo na živý pohyblivý terč. Zábava, pohyb a moderní technologie, to je jejich motto. Pořádají také firemní a školní akce, nebo oslavy.

Web: www.zabavahornik.cz


Ubytování:

Sraz pro vás pořádá
[Obrázek: Bronies-Ostrava-Logo-Web.png]
Odpovědět
#2
Zatím se mnou počítej, jsem zvědav  Rainbowlaugh
eternal shyness  Unsuresweetie  
The more I try to hide my doubts the more that I find, perhaps I should give up and just pretend i don't mind.

DeviantArt
Odpovědět
#3
!!!Důležité Oznámení!!!

Bohužel mám pro vás špatnou zprávu. Ač přes veškerou snahu, kterou jsem do připrav srazu dal, musím oznámit, že nejsem schopny sraz sám uspořádat v takové formě, aby alespoň za něco stal. Myslel jsem si, že to dokážu, ale přecenil jsem se a uznávám tak svou chybu, že vám nemohu dát něco, co jsem vám slíbil a beru na vědomí také to, že tím mohu také ztratit vaší důvěru při případném organizování jiného srazu. Opravdu mě to nesmírně moc mrzí, ale snažil jsem se, co to dalo, ale bohužel to za dané situace opravdu není možné. Applejackunsure Tímto se tedy letošní sraz ruší.
Odpovědět
#4
Fluttershysad oh, škoda
eternal shyness  Unsuresweetie  
The more I try to hide my doubts the more that I find, perhaps I should give up and just pretend i don't mind.

DeviantArt
Odpovědět
#5
A nechceš s tím pomoct? Ještě by se to snad dalo zachránit ne? Ajsmug
Chystám se na:
Cokoliv do konce roku 2019
Odpovědět
#6
Chápu, že nejen ty, ale třeba také ostatní by jste mi s tím třeba i pomohli a moc si toho samozřejmě vážím, ale největší problém je v tom, že potřebují někoho, kdo je přímo z Ostravy, případně z jeho nejbližšího okolí, kvůli přípravám a tak. Takhle na dálku mi není pomoct s čím. Moc mě to opravdu mrzí, ale nevidím jiné východisko než ho pro tento rok zrušit.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)