03.11.2012, 13:08
Je to paráda! Tentokrát si ma motivovalo, hneď som si zobral kreslící potreby a začal niečo čmárať
I'm the S to the M to the O K E
And ain't no other pony got a hookah like me
I'm Smokelicious
http://itsjustred.deviantart.com/
And ain't no other pony got a hookah like me
I'm Smokelicious
http://itsjustred.deviantart.com/


a gomenne, že tě to dělá smutným... ono to bude tím, že poslední dobou se nedějí hezké věci a utíkám od nich tím, že kreslím
ale když si to tak nadhodil, mělo bych udělat něco víc happy 
a snad se mi to bude dařit i dál![[Obrázek: pegasus_problem_by_mao_ookaneko-d5k63wt.jpg]](https://fc05.deviantart.net/fs70/i/2012/310/8/1/pegasus_problem_by_mao_ookaneko-d5k63wt.jpg)


![[Obrázek: applejack_by_mao_ookaneko-d5k5y7x.jpg]](https://fc02.deviantart.net/fs71/i/2012/310/6/c/applejack_by_mao_ookaneko-d5k5y7x.jpg)

chybí mi tu totálně se červenající smajlík
![[Obrázek: pony_flandre_by_mao_ookaneko-d5k60jl.jpg]](https://fc01.deviantart.net/fs71/f/2012/310/4/7/pony_flandre_by_mao_ookaneko-d5k60jl.jpg)