09.01.2015, 22:43
Wish granted!
ale nakoniec som si to vypočujem iba ja!
Želám si mať MS surface pro 3
ale nakoniec som si to vypočujem iba ja!
Želám si mať MS surface pro 3
|
Zničte prianie!
|
|
09.01.2015, 22:43
Wish granted!
ale nakoniec som si to vypočujem iba ja! Želám si mať MS surface pro 3
09.01.2015, 23:16
Dostal si ho, ale pak sa nezdarila aktualizácia na Win 8.1 a tablet je v háji, už sa ani nezapne.
Prajem si Ferrari tenisky.
Bow to the Princess!
09.01.2015, 23:19
Dostal si ich ale zožral ti ich Jaguar XKR
Prajem si Lady Rainacorn
09.01.2015, 23:52
Stalo sa, prišla, dala ti facku a povedala: "nepraj si ma!"
![]() Prajem si byť vtipný a výrečný.
Bow to the Princess!
10.01.2015, 00:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10.01.2015, 00:01 uživatelem BublinkaS. Edited 1 time in total.)
stalo se, ale ztratil si hlas a momentálně jsi i v nemocnici (jak se ti to stalo, máš zlomenou ruku)
přeji si být vidět
10.01.2015, 00:06
Stalo sa, ale babrala si sa s neznámym artefaktom a ten ťa dostal do fázového posunu a teraz ťa nevidí nikto, len ty všetkých.
Prajem si doplniť pohár, čo je vedľa mňa.
Bow to the Princess!
10.01.2015, 00:45
Váš pohár cementu, sire.
Oh jak jen bych si přál pokračování výborných fanficů, především těch nedokončených.... Odesláno z Phabulous Fabletu, který patříval Rarity z jednoho alternativního, zaniklýho vesmíru. May she rest in peace. Aeria gloris, Aeria gloris~ ♪
10.01.2015, 00:54
Fanficy boli dokončené, ale v kórejskom jazyku
![]() Želám si vedieť čo za phablet má matesds keďže ja som tu tiež z môjho ultra glorious phablet
10.01.2015, 08:05
zjistil si ze ma unikatni phablet Nokia vyrobeny jen v jednom exemplari - zavisti nemuses spat...
preji si byt nechutne bohaty...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
10.01.2015, 14:16
Stalo sa, ale pak prišli Dlhoprstí a všetko ti ukradli
![]() Prajem si normálne počasie.
Bow to the Princess!
|