Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
srazy v okoli Noveho Jicina
A co takhle u nekoho udelat mlp maraton Rainbowlaugh ...
Odpovědět
22 minut na díl, 26 epizod na sezónu, to máme zhruba na deset hodin co dělat Pinkiecrazy
(A to je jenom jedna sezóna..)

Keranis' Translation Trance - Moje překlady fanficů
Broníci a jejich charakteristika - Vědecký výzkum!
KAPUT - Tady kecám.
Odpovědět
Ja prezil vsech 6 dilu star wars za sebou Rainbowlaugh ... takze tohle bude pohodicka Rainbowlaugh
Odpovědět
Rainbowlaugh to vůbec nezní zle, dalo by se to udělat jako marathon na série (vždy jedna série a na příštím srazu další).Ale horší by si bylo najít místo kde by se na to dalo dívat.K tomu co tu psal ToBeA, tak já jsem nikdy na ničem takovém nebyl, takže se celkem logicky nebudu hned hrabat do organizace.Navíc Jičín je fakt díra, nenapadá mě kam by se dalo jít a túru by si ne všichni užili.Nakonec to je to samé jako jít si povídat do čajovny jenom s rozdílem že u toho mluvení se bude chodit a potit.Ti méně zdatní jako já by ke všemu ani nemohli dýchat natož mluvit.
Odpovědět
Tak jako jestli chcete prolézt i okolí NJ, tak by jste si mohli udělat třeba malý výšlap na Skalky... Je tam Restaurace a mám pocit, že i minigolf. Jestli vám nevadí, že by jste se trošku projeli, tak třeba na Paintaball do Oder (ale to by jste museli dotáhnout víc lidí, v 5 by jste si moc nezahráli.. za druhé je to trošku dražší.. pamatuju si že jedna kulička stála 1kč + půjčení věcí... ale zase je to super zážitek). Jestli ani to ne, tak pak třeba výšlap na Starý Jičín. Většina z vás tam už třeba byla, ale někteří co dojíždí třeba ještě ne. Pak zase o něco dál je třeba Kopřivnice (muzeum) nebo ten Hrad/věž (nebo co tam je) Štramberk. Nebo můžete zkusit ještě Park Tošovice. Je to sice taky zajížďka ale je tam co dělat. Na všech místech se najde nějaká hospůdka, restaurace nebo něco podobného, kde by jste mohli posedět a pokecat.

Vím, že když nejedu, tak bych do toho možná neměl co kecat... Jen jsem měl pár návrhů a viděl jsem jak tu tápete nad tím co dělat, tak mě napadlo, že bych to tu hodil... Ani nevím, jestli je to právě to, co hledáte..

EDIT: Ah.. vy už máte program Rainbowlaugh Já tu poslední stránku nečetl Rainbowlaugh
Též znám jako MrKafr, Kabž, McKapr, MrKufr, MrFotr.

djpon3 DROP THE BASS djpon3
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Odpovědět
a vite ze bych do toho stramberka zajel? ta jejich truba se ma bourat, jestli uz teda neni D:
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)