Bronies.cz
World of Tanks - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: World of Tanks (/Vlakno-World-of-Tanks)



RE: World of Tanks - Discordian - 09.07.2013

A když na něm máš miniderp gun, je Rozparovač ta nejsnadnější věc na světě


RE: World of Tanks - MBite - 09.07.2013

KV-1 je jediný môj tank čo drží osobný rekord 8 killov. Jediný tank pri ktorom vidíš ako ostatný utekajú pred ním.

Raz ma napadla stock hetzerka, bolo mi jej tak ľúto že som ju jednoducho odtlačil a hodil do vody.

Full kv-1 vs. full kv-1 je zaujímavý súboj, tam pekne vidieť kto vie lepšie ju ovládať (i keď ja trochu podvádzam s gun rammerom Pinkiecrazy ).


RE: World of Tanks - Terodeness - 09.07.2013

(09.07.2013, 16:01)mp5991 Napsal(a): Já si prostě nezahraju. KV-1 už se nedá zničit na 1 výstřel, ale než s ním někam dojedu, tak je po bitvěRainbowlaugh

By ses divil ale dá... *Update 8.3 and 8.6 slapped me to face* Ok nedá... T.T

Ne de facto většina tanků malé a střední úrovně jde dát dělostřelectvem na 1 ranu akorát, když máš tank s otevřenou věží a nebo Francouze Trollestia, ale jak říkám s artynou se mi to podařilo max 10x za celou svojí kariéru (pokaždé jsem měl druhé Vánoce) a když jsem byl one hitnutý, tak jsem si o to přímo říkal (a měl Francouze Trollestia ).

Kryj se před střelbou od dělostřelectva, nenechávej se dlouho nasvíceným, úhluj podvozek, nehraj si na ramba, hraj agresivněji a hlavně měj parťáka a budeš po každé bitvě na vrcholu tabulky s nejvíc EXP Pinkiesmile


RE: World of Tanks - Vlník - 09.07.2013

Hmm, 3 ocenění za 1 bitvu Flutterryay Možná to nebude tak špatné Pinkiehappy


RE: World of Tanks - Terodeness - 09.07.2013

Ovšem dej si bacha na Pz. IV a M4 s houfnicema, jestli je nasereš a nabijou goldy tak tvoje HP půjde dolů rychleji, než tvoje spodní čelist. Rainbowlaugh


RE: World of Tanks - MBite - 09.07.2013

(09.07.2013, 16:51)Terodeness Napsal(a): ... a hlavně měj parťáka ...

Dúfam že si myslel platoon a nie nejakého random chlapíka. Vieš že je ľahšie sa spoľahnúť na cvičeného papagája než na spoluhráčov. Rainbowlaugh


RE: World of Tanks - Vlník - 09.07.2013

Měl bych necvičenou andulku, stačí?Pinkiehappy


RE: World of Tanks - Terodeness - 09.07.2013

Stačí random chlápek! Pinkiehappy Prostě někoho, kdo za tebe schytá sprchu olova, než ty to vystřílíš! Pinkiesmile

BTW jsem jediný kdo po výstřelu KV-1S odpočítává 15 sec? Rainbowlaugh


RE: World of Tanks - MBite - 09.07.2013

Ja mám tiež andulku, ale tá stará potvora radšej zobe môj prst než hrať WoT.

U mňa majú spoluhráči veľkú náladu streliť mi omylom do chrbta. Ó ďakujem ISU, môj tiger je omnoho ľahšie hrať ak má LEN POLOVICU ŽIVOTOV A POŠKODENÝ AMMO RACK! VŠAK TO NABÍJAM OMNOHO RÝCHLEJŠIE.

Alebo tí čo ako prví trápne umrú a potom ti diktujú ako správne hrať... Facehoof

Bluro, si jediný, ja mám totiž mod ktorý mi ukazuje presný čas do nabitia. Ajsmug


RE: World of Tanks - Terodeness - 09.07.2013

Já myslím když hraješ s VI tankem proti němu Pinkiesmile