Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Tanks
Ale to už si dělaj pr***. Tank 4.úrovně, proti tanku 8. úrovně. Co si tak představujou, že s ním mám dělat?Rainbowlaugh
Odpovědět
není to tak hrozný horší je to když jde VI tier proti X. Maus zrovna lehce nejde prostřelit.
Odpovědět
Myslím, že brzy přijde IV proti X Rainbowlaugh
[Obrázek: screenshot_9.png]
Odpovědět
Počkat, ty máš scouta? Tak co se divíš Rainbowlaugh Takhle tě to bude házet pořád...
"Keep everybody in their seats! ... A boy has just been killed."
Odpovědět
No tam sem platnej, když mě sundaj na 1 výstřel, i když budou mířit o 2 tanky vedleRainbowlaugh
Odpovědět
Já si prostě nezahraju. KV-1 už se nedá zničit na 1 výstřel, ale než s ním někam dojedu, tak je po bitvěRainbowlaugh
Odpovědět
Kecáš. Já si s KV-1 užil dost akce.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Pinkiegasp

KV-1 je super tank, ja by som svoj nevymenil ani za 5 000 000 000 plyšových Twilight Sparkle hračiek.
Plus je sranda s ním ničiť nižšie tiery. Zarába slušne, stojí málo na opravu, naj-delo robí slušný damage, atď...
Odpovědět
A jednou jsem s ním 1v1 sejmul KV-1s (a ne, nebyl stock) a to jsem měl 20% HP dole a on full. úhlování pancíře for the win. Když jsme ho sejmul tak mi tam v chatu začali mrtví hráči, co to sledovali gratulovat Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(09.07.2013, 16:25)MBite Napsal(a): Plus je sranda s ním ničiť nižšie tiery.

Ano, ale na ty jsem s ním bohužel neměl to štěstí narazit Rainbowlaugh
Jinak ano, dobrý, ale musí se vylepšit, já mám úplně základní verzi Ajsleepy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)