Bronies.cz
Vzťah človek + koník - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Vzťah človek + koník (/Vlakno-Vztah-clovek-konik)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Vzťah človek + koník - Ajdrianpony - 13.05.2013

Vše co bych k tomuto tématu napsal bylo vyjádřeno již v příspěvku od Blue Storma... Můj nejoblíbenější poník je Aplejack ale i Lyra.

Jinak můj osobní názor je tento: Equestrie je svět fantasie, v něm je možné absolutně všechno a hodnotit a nebo posuzovat věci ze světa fantazie podle reality je nesmysl jak to tu hodně lidí udělalo Pinkiesmile Fantasie a Realita jsou dvě odlišné věci a nemůžou se kombinovat, tudíž ze vztahu poník a člověk může vzniknout cokoli, třeba kentaur a nebo krásné hříbě Pinkiesmile může z něj vzniknout cokoli si daný člověk bude přát Raritywink Od toho fantazie je , ne abychom uvažovali realisticky ale naopak abychom se odvázali a nemožné udělali možným Raritywink


RE: Vzťah človek + koník - Refly - 13.05.2013

A přesně o tom toto vlákno je - o tom, co vše si dokážeme ve své fantazii představit... Ajsmug


Re: Vzťah človek + koník - Terodeness - 13.05.2013

Co myslíte jsou changelingové, na stejné úrovni jako poníci? Protože kdyby ano tak byste mohli vyřešit nedostatečné množství main charakterů. Trollestia


RE: Vzťah človek + koník - LikiOne - 13.05.2013

(12.05.2013, 23:56)Blue Storm Napsal(a): Otázka zní: Když jsem už zde, jakožto v Ponyvillu na dobu neurčitou a nevím zda se vrátím a mám tu své zázemí. Dokážu si sám sobě říci, že bych mohl mít k určitému poníkovi hlubší vztah, když i ona má ke mě nějaké city?. Je vůbec přípustné, abych se zamiloval do poníka?, nebo mám zůstat po zbytek života sám už jen z toho důvodu, že bych stále měl na mysli to, že ta bytost má 4 nohy, kopyta, ocas a hřívu?. Že bych stále myslel na to, že jsem divnej milovník zvířátek?.Twilightoops

Otázka může být ale i jiná: Mohl bych mít zde v Ponyvillu pěkný vztah s někým, kdo myslí stejně a né li lépe jak já?. Mohu sdílet stejné pocity s někým, kdo je svým způsobem okouzlující a má stejné záliby jak já?. A byla by ochotná se mnou žít po zbytek života zde v Ponyvillu beze strachu z toho, že dva myslící druhy se milují?

Zkuste se vcítit do té role. Do role člověka, který je jediným Pinkiesmile

na tohle ti odpoví můj podpis alias
("Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic. Pokud se s tím smíříte.")

to samé platí i pro poníky (teda aspoň pro mě) a co se týče toho, no řeknu to naplno
[spoiler: sexu] tak pokud někoho miluješ sem si jistý že některé odlišnosti mezi poníkem a člověkem se stanou časem irelevantní , a co se týče potomků tak sem to tady u psal kdybych věděl že bude potomek jen po matce (poníkovi) klidně, a co se tyče adopce mě by nevadilo vychovávat cizí dítě .


RE: Vzťah človek + koník - Refly - 13.05.2013

(13.05.2013, 10:46)Bluro Napsal(a): Co myslíte jsou changelingové, na stejné úrovni jako poníci? Protože kdyby ano tak byste mohli vyřešit nedostatečné množství main charakterů. Trollestia

A to je nápad... Pinkiehappy [spoiler: Beru Chrysalis... Rainbowlaugh]


(13.05.2013, 11:04)LikiOne Napsal(a): to samé platí i pro poníky (teda aspoň pro mě) a co se týče toho, no řeknu to naplno
[spoiler: sexu] tak pokud někoho miluješ sem si jistý že některé odlišnosti mezi poníkem a člověkem se stanou časem irelevantní...

Ano, to jsem se snažil také vyjádřit, pěkně napsáno.


Re: Vzťah človek + koník - Terodeness - 13.05.2013

To je její nový zákeřný plán jak nasytit svoje děti. Rozsét je mezi tisíce milujících broníků. Pinkiecrazy

Btw je zde nějaká slečna, která by si dokázala představit vstah se vším všudy s hřebcem z Equestrie? Pinkiesmile


RE: Vzťah človek + koník - Azuliana - 13.05.2013

Ne... ale to bude tím, že mě hřebci v seriálu neberou, páč mé srdce patří Spikovi Pinkiehappy takže já nejsem moc reprezentativní vzorek.


RE: Vzťah človek + koník - MBite - 13.05.2013

(13.05.2013, 11:13)Refly Napsal(a):
(13.05.2013, 10:46)Bluro Napsal(a): Co myslíte jsou changelingové, na stejné úrovni jako poníci? Protože kdyby ano tak byste mohli vyřešit nedostatečné množství main charakterů. Trollestia

A to je nápad... Pinkiehappy [spoiler: Beru Chrysalis... Rainbowlaugh]

Fajn nápad, ja si zo.... fuuuu. Refly, prečo si vždy zoberieš to najlepšie Pinkiesad2



Azuliana: ešte môžme vyskúšať či bude fungovať drak+človek Pinkiehappy FOR SCIENCE!!!!


RE: Vzťah človek + koník - KovisCZ666 - 13.05.2013

Řekněme.. zkusit se má všechno Pinkiehappy


RE: Vzťah človek + koník - kosay - 13.05.2013

Zdieľam Reflyho názor na cudzie potomstvo ktoré by som mal vychovávať. Scootangel
A vôbec ale vôbec nezdieľam Tuxov názor na požičiavanie partnerky kamarátom Unsuresweetie