Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - killerbird1859 - 01.09.2012

Rainbowlaugh S těma autobusama je to stejný asi všude. Cesta autem tam trvá ani ne 20, ale když jedu autobusem tak tam jede přes 50 minut a projíždí každou odbočkou do každý vesnice kde bydlí snad jen 2 rodiny... Potom je ta cesta zbytečně drahá kvůli ujetým kilometrům...


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - klusik - 01.09.2012

(01.09.2012, 14:32)killerbird1859 Napsal(a): Taky bych chtěl mít ve škole čas na to abych se nudil...

(01.09.2012, 14:36)mp5991 Napsal(a): U nás je času dost.Někteří učitelé většinou přicházejí až v půlce hodiny

To je jen další ukázka "kvality" našeho školství a toho, že učitelé z pajdy jsou často týpci, co se "nedostali jinam", ale pajda je vzala...




RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Vlník - 01.09.2012

No tak já se učím na elektrotechnika a na celé škole jsou jen 2 učitelé,kteří v tomhle oboru mají nějakou praxi a ti učí chemii a ekologiiRainbowlaugh
PS:asi už jsme mimo téma co? Pinkiesad2


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - klusik - 01.09.2012

(01.09.2012, 15:09)mp5991 Napsal(a): No tak já se učím na elektrotechnika a na celé škole jsou jen 2 učitelé,kteří v tomhle oboru mají nějakou praxi a ti učí chemii a ekologiiRainbowlaugh
PS:asi už jsme mimo téma co? Pinkiesad2

Už jsme mimo, tak toho necháme, ještě dodám, že nemyslím, že praxe je až tolik důležitá, nejdůležitější je být dobrý učitel a umět zaujmout... Není nic horšího, než profesor z 5 tituly, kterej mumlá a je to prostě debil. Raději poslouchám "doktoranda" bez praxe, kterej je živej a veselej a umí zaujmout a naučit...

A konec tohoto offtopicu odemě Ajsmug



RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - icefox - 01.09.2012

(01.09.2012, 15:09)mp5991 Napsal(a): No tak já se učím na elektrotechnika a na celé škole jsou jen 2 učitelé,kteří v tomhle oboru mají nějakou praxi a ti učí chemii a ekologiiRainbowlaugh
PS:asi už jsme mimo téma co? Pinkiesad2

Asi Pinkiecrazy ...Na základce jsme neměli jedinýho chemika tak nás učil učitel cizích jazyků Rainbowlaugh bylo to dost znát v chemii jsem byl hodně pozadu na střední škole.

Aby to nebyl OT tak doplnim, že mi do playlistu díky MLP přibylo třeba everyday i am 20% cooler Raritywink


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Tails - 01.09.2012

(01.09.2012, 00:16)killerbird1859 Napsal(a): Se třídou není naštěstí problém, vždycky jsem tam měl pověst podivína a nikdo se se mnou nebaví Rainbowlaugh Lidi mě prostě nemaj rádi nevim jestli je to mím obličejem nebo chováním Rainbowlaugh

Já jsem sice taky podivín a všichni to ví (nikdy jsem neměl ve třídě zvláštnějšího člověka, než jsem já sám Rainbowlaugh), ale díky studijním výsledkům jsem ve třídě oblíbenej (a využívanej ostatníma jako chodící wikipedie Twistnerd ) a tak si musim dávat kurňa pozor, co dělám...

(01.09.2012, 14:03)mp5991 Napsal(a): Já se asi prozradím až bude nuda a začnu si kreslit poníky.A nuda je cca od září do červnaRainbowlaugh

Tak tomuhle bude hoooooodně těžký odolat. Applejackunsure Ve škole je nudy vždycky přehršel a už ted mam ve zvyku si kreslit - město, takže domy, pouliční světla, sloupy VN, vozidla MHD... Byl bych tam schopnej nakreslit snad celej Ponyville i se vším obyvatelstem, ale pověst před třídou je mi přednejší, takže to tam holt budu muset vydržet a dát fantazii prostor až doma... Twilightoops Sice už ted spolužáci moje obrázky chválí a možná by se jim líbilo i tohle, ale jednak by jim bylo divný, že čistě technickej člověk najednou kreslí nějaký poníky a kdyby se dozvěděli, že je to MLP, tak to abych radši už chodil jenom kanálama. Pinkiesick
Jedině bych to musel kreslit tajně, ale to neni ono, furt bych se stresoval a moc bych toho nenakreslil. Ajbemused

(01.09.2012, 14:52)killerbird1859 Napsal(a): Rainbowlaugh S těma autobusama je to stejný asi všude. Cesta autem tam trvá ani ne 20, ale když jedu autobusem tak tam jede přes 50 minut a projíždí každou odbočkou do každý vesnice kde bydlí snad jen 2 rodiny... Potom je ta cesta zbytečně drahá kvůli ujetým kilometrům...

AUTOBUSY! Raritystarry Doporučoval bych adminům, aby už tu offtopic diskuzi nějak stopli, protože opravdu nechtějte, abych se tu rozjel o autobusech. To je téma, na který dokážu diskutovat (nebo přednášet) celý hodiny, dny, týdny... Pinkiecrazy
Btw. u nás v Praze ode dneška (1.9.) překopali celej systém, člověk se nikam pořádně nedostane, samý naprosto nesmyslný změny, prostě tu dopravu jenom komplikujou a dělaj z lidí blbce. A už fakt konec OT Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - OtaTheNoobCZ - 01.09.2012

Pchech, to jsem jediný Brony se kterým se všichni baví a není to podivín? Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - killerbird1859 - 01.09.2012

(01.09.2012, 23:41)OtaTheNoobCZ Napsal(a): Pchech, to jsem jediný Brony se kterým se všichni baví a není to podivín? Rainbowlaugh

Zatim se zdá že jo Rainbowlaugh ale určitě se najde dost normálních lidí kteří nejsou podivíni Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Blue Storm - 02.09.2012

Mé okolí je taky velmi tolerantní vůči mé zalibě v ponících a většina z nich si rádo prohlíží sem tam nějaké kresby,či se zaposlouchá do remixů z MLP a ptaj se,co je to za hudbuPinkiesmile.
Ano,je pravda,že pár lidí okolo(v práci),není zrovna odvázáno,když jim mávám poníkama kolem hlavy.Zvášťě šéf si stále musí myslet něco o mé orientaci,když jsem doslova vlál s růžovým závojem Cadence na hlavě kolem jeho kanclu a volal,že jsem právě zmíněná princezna Rainbowlaugh .Ale i on sám už zpozoroval,že to není jen chvilková indispozice a že poníci z MLP se prostě stali součástí mého života.Proto mi už i souhlasně přitakává nad různýma obrázkama a i on sám se ptal,co je to za tu růžovou,či žlutou kobylku s kloboukem na hlavě Pinkiesmile.
PS:Z jistých důvodů si do práce ten vějíř s poníkama brát raději nebudu.Twilightblush


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Máro - 02.09.2012

Ale no tak Tails a kde je to: Be brony and proud? Ak si ťa spolužiaci naozaj tak vážia ako vravíš, nemal by si kvôli tomuto klesnúť v ich očiach