Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posezeni v Hranicich
#61
Mám nápad, můžeme si tam zaspívat, nebo nadabovat 1.epku 2.serie (mikrofon a program bych obstaral) zkusenosti s amaterskym dabingem mám...... Berteto jako návrh na aktivitu.... Nadabovat 1 díl by trvalo asi 2-3 hodiny Rainbowlaugh a zažije se u toho hodně srandy.Twilightsmile
Odpovědět
#62
O.K. to bych bral ale kvuli blbe vcerejsi vyhlasce se to otevira pri 20+ lidech...
Kdyztak prolezeme mesto..
Odpovědět
#63
okie dokie lokie Pinkiehappy
Just Treach, nothing special.  Facehoof
Odpovědět
#64
Napadlo mně, že bych mohl vytisknout deskovou hru MONOPONY (parodie na monopoly), hlavní plán, peníze, náhody, figurky bych asi vzal z Člověče nezlobse.... Jen bych chtěl vědět, jestli byste to hráli, pokud ano tak napište comment zde, budu to hlídat jako oko v hlavě
Odpovědět
#65
Takže se nám podařilo zajistit salónek v restauraci Monika - za salónek se nic neplatí TwilightsmileFlutterryay takže paráda. Čas a, no prostě vše by měl jestě upřesnit Derping.
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
#66
Takze. Bude to od 11 do 17/18 hodin. Muzete s sebou vzit 100/200-,.
Zabava zarucena..!Pinkiehappy
Odpovědět
#67
Super turbo. Rainbow-Revenge: No já bych hrál určitě Twilightsmile, čas na to by měl být.
"I told you that you needed to make some friends, nothing more..."
Celestia
Odpovědět
#68
Dále mně napadlo, že bychom mohli dát challenge, kdo vydrží déle ve hře Slender (ještě jsem to nehrál), pokud někdo bude brát sebou notebook tak to prosím stáhněteTwilightblush

Jó a ještě..... Kde je kavárna Monika? žádnou takovou neznám.
Odpovědět
#69
To je na dlouho...Challenge v Slendrovi..? Dejte tam rovnou i Luna, Flutterisland, Dreamy Rainbow.exe hry!Rainbowlaugh
Odpovědět
#70
Monika je restaurace Pinkiesmile
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: