Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festival Fantazie 2013 podpultové info!
Nevadilo by kdybych pritahl skolu? Rainbowlaugh
(kidding)
Odpovědět
DerpingWork: Radši přitáhni PonyMastera Pinkiesmile jsem na vás oba docela zvědav.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
PonyMastera? Tak to ne...nenene...s tim se nechci nadosmrti videt...Ajbemused
Odpovědět
To půjde dost těžko, nemyslíš? Však jsi psal, že spolu bydlíte u jeho rodičů, takže tipuju se aspoň občas vídáte...

Vem ho sebou na FFko a třeba se stejně jako jiní začne chovat rozumně - nebyl by první takový, který dostal BAN, pak se ukázal osobně na podobné akci a nebyl to žádný problém. Osobní setkání s touhle komunitou dokáže razantně proměnit nejednu osobnost Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Docela pozdě- už se odstěhoval za studiem asi tak před tejdnem, teď chodí domů jenom někdy na přespání...Vím jen že je někde u Ostravy na střední nebo co...
Odpovědět
50 na 50 tam budu podle peněz.

(08.03.2013, 14:19)Wertour Napsal(a): Já určitě přijedu....s tatou
ovšem pokud bych nekoho z vas znal osobne tak prej muzu sam rek ze bez nej muzu jet jen s kamosem Twilightsmile
A nejsem na pc nemuzu hacky a carky

řekni že znáš Flogyho a on tě pustí Trollestia
Odpovědět
hmm a nebo nebude moc přijet vůbec Rainbowlaugh
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
Už se těším Ajsmug
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Nešlo by dát do programu i DDR?
don´t be silly be mad is much better trust me Pinkiesmile
Hlavně se koukejte jestli ste omylem nepostli R34/Gore jako se to stalo mě
Odpovědět
DDR a hudební hry jsou na FFku samostatnou sekcí a jsou v provozu po celou dobu trvání festivalu Pinkiesmile

EDIT: Jak přesně to funguje se můžeš zeptat Xsofta Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)