Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DDR každý týden v Praze aneb Skákej dokud můžeš :)
#91
Díky ti, člověče. Raritywink

Sent via HTC with Desire that is 20% more cooler.
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
#92
Ahoj!
Jak to bude ve středu s přespáním? byl by to problém? Pinkiesmile

Jinak mám pro některé na středu překvapení. Rainbowwild (Corwin tuší /doufám, že tam bude)
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
#93
Já bych přišla, a ráda, ale problém je v tom, že jsem přecejenom malá holka a nevím, jak by se to vysvětlovalo s rodiči... "čau mami, jdu skákat na Strahov s bandou dospělejch kluků, cop koukaj na poníky"... no nevim nevim. Rainbowlaugh Můžu se pokudit to nějak překecat, ale i tak by bylo takové zvláštní tam mezi vás vtrhnout. Unsuresweetie
Odpovědět
#94
Dneska jsme měli sraz v Plzni a celý den tam s námi běhala Sissi a to jí je 12 Ajsmug Takže v tomhle ohledu problém není Pinkiesmile Tvůj věk bohužel nikde nemohu najít, ale určitě se zastav - stojí to za to Pinkiesmile Pokud chceš, tak sebou vem i rodiče, s tím problém není Pinkiesmile

Xin - U Jamise by to mělo jít bez problémů a ano, budu tam Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
#95
(10.03.2013, 19:03)Xin Napsal(a): Ahoj!
Jak to bude ve středu s přespáním? byl by to problém? Pinkiesmile

No problem Pinkiesmile přespání u mě po DDRkách využívá dlouhodobě víc lidí, takže pohoda.


(10.03.2013, 23:31)Orion Napsal(a): Já bych přišla, a ráda, ale problém je v tom, že jsem přecejenom malá holka a nevím, jak by se to vysvětlovalo s rodiči... "čau mami, jdu skákat na Strahov s bandou dospělejch kluků, cop koukaj na poníky"... no nevim nevim. Rainbowlaugh Můžu se pokudit to nějak překecat, ale i tak by bylo takové zvláštní tam mezi vás vtrhnout. Unsuresweetie

Sissi to udělala hodně podobně (prostě přišla mezi nás na promítání a na DDRka) a nebyl v tom žádný problém Pinkiesmile navíc dneska s námi strávila celý den na srazu v Plzni Ajsmug

EDIT: Corwinéééééé Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#96
Na hodinu vynechám kontrolu fóra/mailu a hned jsou tu 3 příspěvky? Meh. Pinkiesmile

@Orion
Nelam si s tím hlavu. Nás (teda těch) "dospělých" tam moc není Rainbowlaugh (Myslím "opravdu" dospělých Ajsmug)
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
#97
Orion by přišla!?! TwilightsmileRaritystarry ohmygoshohmygoshohmygoshohmygoshohmygoshohmygosh

A Jamisi rád bych si zamluvil další spaní RainbowlaughRainbowlaugh
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
#98
Špí, to máme stejný Rainbowlaugh Moje mamka by mě nikam nepustila ani za milion korun xD Aby mě ''neznásilnil nějakej úchyl'' xD
Odpovědět
#99
Bezva, zjistila jsem, že je to asi 4 km od naší školy, takže je dost možné, že se tam někdy stavím, třeba na hodinku nebo tak. Twilightsmile Jenom si tam musím zjistit nějaké spoje tramvají, několikrát ještě přesvědčit, že na sebe můžu dávat pozor a pak se mnou můžete (snad) počítat Raritywink
Odpovědět
Kimmy: Rainbowlaugh njn starostlivé matky Twilightsmile myslí to ale dobře

Orion: Tak snad se tam uvidíme Rainbowlaugh já tam hodlám být každou středu Rainbowlaugh
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)