Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Babské rady
Azu, som vegetarián a z toho, čo som zisťoval, to môže byť nedostatočným prísunom železa. Chémiu neuznávam, no tentokrát som výnimočne zbehol do lekárne po železo v tabletách. Čo sa stravy týka, junk food veľmi nemusím, no zase nie som vegánfašista Twilightsmile

Zelený čaj pijem bežne, tým to možno nebude.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Lampička, byť Tebou, aspoň ten Olynth vyradím úplne. Je to svinstvo.

A na ostatných mám takú otázku, nemáte niečo proti zápalu hrdla spojeného s nádchou???
Mal som ho troma týždňami a mám pocit, že sa mi znova vracia. Dokonca som ho vtedy poctivo vyležal, čo nebýva zvykom, ale teraz mám znova ten nepríjemný pocit škrabania v hrdle a nose Pinkiesick
I am a colorful magical butterfly
Odpovědět
Na škrabanie v hrdle skús propolisové kvapky, mňa to dalo dohromady za dva dni aj s hlasom (a to som ho takmer stratil).
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Biatch please, na většinu zánětů krku včetně angíny a zahlenění je nejlepší slivovice nobo podobnej 50-70% alkohol - řádně a pečlivě vykloktat, pliveme dovnitř Raritywink
Odpovědět
Přesně, sprostá dezinfekce lihem Pinkiehappy pro slabší povahy slivovice s medem.
Hotsteppa: pokud y to bylo nedostatkem železa a jsi vegetarián nazi, tak dlabej špenát a mangold.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Geeshta: Eeyup, dobrá domáca je všeliek Twilightsmile
Azu: Mangold? Môžem skúsiť, vďaka Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Pamatuju si, že jsem ho ožďobávala jako malá holka u nás na chalupě a krmila jím své fake G2 (možná G3) poníky Pinkiehappy jinak se právě doporučuje při chudokrevnosti, kvůli obsahu železa. Akorát bacha, trošku projímá, takže to s dávkováním nepřehánět. Je z něj výborný salát, třeba k masu s brambory.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Tak sem znova něco napíšu: Už skoro týden mám něco šíleného s nohou, když ji mám delší dobu pokrčenou, začne mě pobolívat v koleni, po mírném narovnání pobolívání přejde v šílenou nesnesitelnou bolest, která obvykle trvá něco kolem půlminuty. Snažím se tu nožku tedy mít pořád narovnanou, ale často na to zapomenu a je problém. Navíc mám takový neblahý pocit, že s tím začíná i druhá noha. Tak buď mi moje klouby v kolenou najednou o nějakých sedmdesát let zestárly, nebo nevím. Rainbowlaugh K doktoru se nedostanu, tak jsem zatím zkoušela držet v teple, protože to většinou na takové věci zabírá, ale nepomohlo to. Proto by mě zajímalo, jestli tedy neexistují nějaké věci tlumící bolest či tak nějak. Twilightsmile
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Nevím, jestli to je to samé, co mám já, ale můžou to být šlachy a chrupavky (dna). Já mám "zk.rvené" klouby z několika let aktivního tancování, takže mě občas chytají bolesti jako kráva, kdy téměř němážu chodit.
Pomáhá želatina nebo cokoli, co obsahuje kolagen. Dají se koupit želatinové kapsle přímo v lékárně na bolavé klouby. Omezit solení.
Pokud by ani to nepomohlo, existuje lék Milurit přímo na dnu.
Držení v teple pomůže spíše na namožené svaly než na klouby.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Okay, díky, želatinu tedy zkusím, snad to pomůže. Solení už bohužel omezit nemůžu, když už teď nesolím vůbec. Rainbowlaugh
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)