Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies: The Extremely Unexpected Adult Fans of My Little Pony
Na kolik to přijde vč. shippnigu? Pinkiesmile
Get rich or die trying.

Odpovědět
Škoda, že celý víkend budu dodělávat věci do školy pod dohledem nevlastního bratra, jinak bych tam určitě přišel.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Titulky sou, na samotnej dokument už dlouho a na těch bonusech z galaconu a bucku se snad už taky pracuje, ale nevim jak je to daleko. Dodal sem podklady a pak to nějak usnulo...
Ty rozšířený rozhovory nemáme, takže na nich ani nemůžem dělat.
Odpovědět
Na samostatný dokument ano (však promítání dokumentu po poslední LaserGame bylo již z CZ titulky), ale teď se bude promítat ta rozšířená část (pokud se něco výrazně nezmění).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Až mi dorazí ty rozhovory, klidně je přeložím z odposlechu. Ale to bude ještě pár týdnů trvat, než mi dorazí.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Tož já bych na tom mohl dělat, ale nemám teď čas pomalu ani spát Unsuresweetie A to myslím vážně, na dnešek ani ne čtyři hodiny a na zítřek to nebude o moc lepší.
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět
To mi povídej, vstávam v 6:30 a furt sem ještě tady... :-D
Odpovědět
(21.03.2013, 16:53)Mr.Desolator Napsal(a): Na kolik to přijde vč. shippnigu? Pinkiesmile

Celkem mě to vyšlo na cca 1050,- Kč

kotyz: ty bonusové materiály, cos viděl jsou na tom prvním DVD? Uvažuju, že dneska vyzkouším ten první BR disk na PS3 a plazmové TV - jestli funguje Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
jj.. tato informace by mne také zajímala.. když už to musí být BR disk, tak alespoň, že na něm je i DVD, abych z toho něco měl Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Jamis: Jo, ty dva bonusy co sem viděl sou na tom prvnim disku. BD i DVD by mělo obsahovat to samý, bude se lišit jen rozlišení. Ale nemam to na čem experimentálně ověřit...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)