02.04.2013, 21:22
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02.04.2013, 21:23 uživatelem turboviking. Edited 1 time in total.)
Takže, je tu nový přírustek. Po dlouhé době opět dokonale živý sen který si pamatuji. Ani nevím jak jsem k tomu takhle zničehonic došel
. Byl jsem v tělocvičně mé bývalé základní školy. Bylo tam zcela prázdno. Ani nevím co jsem tam vlastně dělal. Jen tak jsem se rozhlížel a najednou jsem uviděl na jedné roztáhnuté žiněnce Derpy. Ležela tam a bezmyšlenkovitě se dívala do zdi. Bylo vidět že je smutná
. Přišel jsem za ní a pohladil ji po hřívě
Otočila se na mě a tekly jí slzičky. Začal jsem ji utěšovat, ... dlouhý děj ještě
. Ke konci mě nějaký paprsek proměnil na mé OC a byli jsme v EQ
kde jsme se mazlili
. Byl jsem v tělocvičně mé bývalé základní školy. Bylo tam zcela prázdno. Ani nevím co jsem tam vlastně dělal. Jen tak jsem se rozhlížel a najednou jsem uviděl na jedné roztáhnuté žiněnce Derpy. Ležela tam a bezmyšlenkovitě se dívala do zdi. Bylo vidět že je smutná
. Přišel jsem za ní a pohladil ji po hřívě
Otočila se na mě a tekly jí slzičky. Začal jsem ji utěšovat, ... dlouhý děj ještě
. Ke konci mě nějaký paprsek proměnil na mé OC a byli jsme v EQ
kde jsme se mazlili
Vorsicht! Grenate!



, mě se zdálo, že jsem byl na kopci jako poník a měl jsem na sobě hejkala
ani nevím co to znamená
) a já jsem mu chtěla rozdrtit lebku tak sem ho furt mačkala a tlačila mu hlavou proti zemi.. a někde v pozadí si běhali poníci, nic víc..

Yay!
vzala mi noťas a šla pařit Crysis. DAT LOGIC
