Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Chuck Norris použije své dřevěné slípky jako obranný štít proti raketám které nechal vystřelit someone
a zahrání tím kopec před zkázou
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
ehm.. Topol-M? Hmm.. Tak tady sem skoncil Ajsleepy
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Za pomoci bagru od Thieves guild ukradnu celý kopec Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Teraz sa tu snažíte dostať celý kopec Rainbowlaugh
Napr. zničím kopec, ukradnem kopec, kopec bol už taký znečistený vojnou že sa presúvam na druhý kopec. Za chvíľu sa tu budú kradnúť celé planéty s kopcami Rainbowlaugh.

Bohužiaľ v bágri benzín vystačil len na 5 metrov, zatiaľ čo turboviking bežal pre benzín nepozorovane sa vkradnem na kopec a obsadím ho Pinkiehappy.
Odpovědět
mezi tím co Turbo běžel pro benzin a Kovu obsazoval kopec Liki a jeho vesničané se probouzeli s kocovinou a Liki si najednou všiml že leží na prstenu od Arabely v duchu si řekl "toš co to jé" když si vzpomněl co je to za prsten nasadil si ho a otočil zároveň si přál aby měl při sebe čepičku neviditelností
přaní se splnilo ale jelikož prsten byl s označením MADE IN CHINA tak se vzápětí po splnění přání rozpadl. A tak se Liki vysral na své krajany nasadil si čepičku a utíkal na vrchol kopce kde se jako duch snažil vyděsit Kovu k smrtí tak aby utekl a už nikdy se nevrátil.
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Probudím se ze zimního spánku a jdu ke kopci. Vidím někoho jak utíká z kopce a křičí "Důůůůůůůch, důůůůůch, já se bojim" . Jelikož na kopci už nikoho dalšího nevidím, tak se tam vydám. Lehnu si tam na lehátko, v ruce držím vodní pistolku a věřím, že s ní dokážu každého zastrašit.
Odpovědět
Nenápadně se plížím k někomu kdo si jen tak v klidu leží na lehátku, jelikož mě nevidí udělám si s něj srandu a kopnu mu do lehátka a lehátko spadne i s MPikem pak se rychle odplížím za nejbližší keř a tam si zacpu pusu rukama aby nebylo slyšet jak moc se směji Rainbowlaugh
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Likimu, to nepomohlo. Stejně sem ho slyšel a hodil jsem směrem ke keři lehátkoRainbowlaugh
Odpovědět
Zatiaľ čo som sa spamätával priblížil som sa ku kopcu či tam ten duch stále je, namiesto ducha som videľ MPho ako beží ku lehátkom omráčenému Likimu. Využil som toho a obsadil som kopec.
Odpovědět
Hodil sem po tobě Likiho a oba ste se skutáleli dolů z kopce. Tak si říkam, že mě to házení začíná bavitRainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)