Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
když sem se probral tak se mi točila hlava, všiml jsem si že na mě něco leží odstrčil sem to a snažil se vzpamatovat po nějaké chvíli sem se vzpamatoval a aniž bych si všiml že sem v čase kutálení z kopce
ztratil neviditelnou čepičku běžel sem znovu na kopec s jistotou že sem pořád neviditelný .
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
*Spím na kopci* (To házení mě zmohloRainbowlaugh)
Odpovědět
vyběhl sem na kopec kde sem viděl spícího MPika a z domněním že sem pořád neviditelný sem si z něj zase vystřelil a plácl sem ho po čele aby se probudil pak sem jen čekal jak se bude tvářit až zjistí že tam nikdo není
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Uviděl jsem Likiho a hned mi došlo o co jde. Dobře, chceš si hrát, budeme si hrát. Dělal jsem, že ho nevidím, že mi začíná docházet, že jsem asi blázen, když házím s duchem a ten mě pak plácá a odcházím k psychiatrovi. Ale ve skutečnosti jsem šel Likimu zařídit zajímavý zážitek. Šel jsem za svým nej kámošem JigsawemPinkiecrazy
Odpovědět
nahlas sem zařval "a kopec je můj" vzal sem si MPikovo lehátko a lehl si na něj a s úsměvem na tváři přemýšlím nad tím co budu s kopcem dělat (sám pro sebe sem si pomyslel "ještě že sem neviditelný)
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Jigsaw nebyl doma. Jeho maminka mi řekla, že si někde hraje s kamarádyPinkiecrazy tak jsem se vrátil pod kopec a přemýšlím. Chci kopec zpátky, ale nechci aby Liki zjistil,že už není neviditelný. Nakonec vylezu nahoru a vidím Likiho spát na lehátku. Dělám, že ho nevidím, lehnu si na něj a řeknu "Sakra, přísahal bych, že ráno bylo to lehátko pohodlnější"
Odpovědět
když se vzbudím trochu zpanikařím a nevím co dělat, tečou mi slzy bolesti z toho jak se na mě MPik převaluje ze strany na stranu ale nechci aby věděl že tam sem a tak jen polykám bolestný křik a modlím se aby někdo přišel a vyrušil ho s toho věčného převalování se na mě
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Keď som sa prebral uvidel som na kopci MPho a Likiho v dosť intímnej chvilke a Liki to očividne nechcel, radšej som ich nechal osamote a išiel som sa opiť do krčmy Rainbowlaugh.
Odpovědět
Nakonec mě to na Likim přestalo bavit a objednal jsem si postel. Když ji přivezli, tak jsem se lehátko rozhodl spálit aby nepřekáželo. Liki na něm mezitím zase usnul a začíná se z něj kouřitRainbowlaugh
Odpovědět
*Pozerám sa von z okna a vidím ze z kopca sa dymí.*
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)