08.06.2013, 00:22
XIN: To jsi nemusel psat, ja kdyz se vzteknu, tak s*ru atomove hriby 
To vis, kecama o vlastnim stylu schovavam svoji nedokonalost
Objednavku upravim

To vis, kecama o vlastnim stylu schovavam svoji nedokonalost

Objednavku upravim
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Nezadouci osoba.
hue hue hue



![[Obrázek: multicolornuclearfunnyr.jpg]](http://img12.imageshack.us/img12/3461/multicolornuclearfunnyr.jpg)

![[Obrázek: princess_celestia_by_tersaziu-d68922l.jpg]](https://fc04.deviantart.net/fs70/i/2013/159/2/d/princess_celestia_by_tersaziu-d68922l.jpg)