11.06.2013, 09:22
No lidi takže já nejedu
zkusil jsem všechno ale matka je toho názoru že bych neměl ve 14ti konat něco takového mimo prahu
ach jo... no nic snad pojedu příští rok
zkusil jsem všechno ale matka je toho názoru že bych neměl ve 14ti konat něco takového mimo prahu
ach jo... no nic snad pojedu příští rok



, ale to nevadí 

![[Obrázek: 892690_603001639711895_1836443625_o.jpg]](https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/892690_603001639711895_1836443625_o.jpg)
![[Obrázek: 471667_467590659919661_662475843_o.jpg]](https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/471667_467590659919661_662475843_o.jpg)