Anketa: Jake datum Vam pro sraz vyhovuje nejvice? (tato anketa je pouze informacniho charakteru)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
14.7.
2.94%
2 2.94%
21.7.
8.82%
6 8.82%
28.7.
26.47%
18 26.47%
Na datu mi nezalezi, zucastnim se kdykoliv.
41.18%
28 41.18%
Je mi to jedno, nebudu se ucastnit.
20.59%
14 20.59%
Celkem 68 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Popravde me to trosku desi. Kapacita na sezeni je cca 40 mist a celkova priblizne 60 Rainbowwild
Heh, a ot jsme bol myslím 16 xD
Ale myslím, že nás tolik stejně nedojede x)
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
(29.06.2012, 03:25)Mondrogar Napsal(a): Popravde me to trosku desi. Kapacita na sezeni je cca 40 mist a celkova priblizne 60 Rainbowwild

Bude plnej barák...PoníkůRainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
(29.06.2012, 07:07)Dumbass_CZ Napsal(a): Ale myslím, že nás tolik stejně nedojede x)
Říká tio něco pojem "Závazná přihláška" ? Rainbowhuh

Wow to bude legendární sraz! Twilightblush Už se těším.
Best..Merenda...Everrr !!!!Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
(29.06.2012, 07:07)Dumbass_CZ Napsal(a): Heh, a ot jsme bol myslím 16 xD
Ale myslím, že nás tolik stejně nedojede x)

I vloni se nas, kdy nas na FB strankach bylo 50,60, se nas prvni den seslo neco pres 20. Takze si myslim, ze v malem poctu lidi problem nebude. Pinkiesmile
Navic verim v lidskou soudnost a kdyz je to ZAVAZNA prihlaska, tak snad prijedou, kdyz tam jsou.
Když se na dva týdny předem svolaném srazu na Vyšehradě sejde 20 lidí, tak se myslím není u takové akce čeho bát Pinkiesmile
Koukám, že už máte i registraci, chválím Pinkiesmile To abych se taky registroval.
Bude nám ctí,poznat osobně hlavní představitele celého fora Twilightsmile (tedy pro ty,co vás ještě nepoznaliTwilightblush).
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Chtěla jsem se zeptat: Mám dělat muffiny? Nebudou mít v hospodě problém s tím, že si nosíme vlastní jídlo? Rainbowwild
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)