Anketa: Který víkend v srpnu chcete sraz?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
3.-4.8.
6.86%
7 6.86%
10.-11.8.
5.88%
6 5.88%
17.-18.8
56.86%
58 56.86%
24.-25.8
17.65%
18 17.65%
31-1.9.
12.75%
13 12.75%
Celkem 102 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno
Ahoj lidi,
měl bych zájem se do Brna projet, chci se zeptat, jestli se tam neplánuje společná cesta z Prahy? Jsem cestovní anti-talent, já netrefil ani z Anděla do Tečky.

Pak je tu ještě otázka ohledně přespání. Byl by někdo tak hodný a nechal mě na noc pod svou střechou? Peněžní odměna! (PM)
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Tuxik: No já z Prahy pojedu taky, tak se můžeme nějak domluvit. Nejspíš pojedu busem s největší pravděpodobností student agency.

kdyžtak PM
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Já bych zas chtěla vědět, kdo všechno pojede z Plzně. To bude určitě nutné ranní vstávání, to mě zabije... Pinkiehappy
Mám ráda plyšový alpaky. Ta moje je růžová a jmenuje se Josefína. Heart

INFJ a hejtr, tak se aspoň předem připravte.

Jsem zde. Pokud si mě ale jen tak přidáte a ani nenapíšete, kdo jste, je malá šance, že žádost přijmu.
Odpovědět
Z Prahy jede větší skupina, zatím vím o Rwakkovi, Aya-Yai a Foxtrotovi, pokud se přidáte, není problém. Pojedeme ve více lidech (beztak se s tím počítá) uvažuje se zatím o autobusu nebo o vlaku.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Frolda:
YAY!! Alespoň si budu mít s kým během cesty povídat Pinkiehappy
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Yay na 90% jedu Pinkiesmile ... musí vyjít prachy Rainbowlaugh jaksi mě FF vycuclo Rainbowlaugh jinak já pojedu z Chebu, pojede někdo také? Rainbowlaugh
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
Někdo z Hané tu nejede? Ne, že by mi vadilo těch 70 km jet sám, ale společnost potěší Pinkiesmile
"Keep everybody in their seats! ... A boy has just been killed."
Odpovědět
Ja len dúfam, že sa mi do toho 17.8. podarí zriešiť cestu. Keď som sa už dal na multicon KE-BB-BA, hádam sa dostavím aj na brnenský zraz Twilightsmile
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Yay, tak uděláme masivní bronies cestovní grupu. Tohle bude super!

pipa943: To mi povídej. Počítal jsem s náklady okolo 2000 a najednou to celé stálo 5000...
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Cider tam myslím nemají. Rainbowwild Ale je tam spoustu jiných dobrých věcí na pití... Ajsmug
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)