Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OpenTTD Bronies server
#71
Táákže se stále nezačalo? (přišel jsem až bohužel teď)
Odpovědět
#72
Ne, ještě pořád tu máme potíže technického charakteru Twilightoops
Odpovědět
#73
Hrozně mě to mrzí. Teď mi do toho ještě vtipně vlezla práce (a ne, nejedná se o hraní si s novým tabletem)
17:00 začátek, teď již definitivně! Pinkiesmile
JEDEM!
Odpovědět
#74
Mother of mercy, přijdu a bude vše zabrané Rainbowlaugh já jsem teď mimo komp Twilightoops
Odpovědět
#75
To moc nehrozí, momentálně jsme jen dva na 1024^2 mapu.
Odpovědět
#76
neviem ci ta stihnem na IRC ale pred resetom bude treba nieco spravit s nakladmi na udrzbu vlakov ... tie su aktualne uplny fail
[Obrázek: TTD.jpg]
http://ract.homeftp.net/userdirs/michael...It/TTD.jpg
8 vlakov ma trzby 135M a naklady 81M
zatial co 104 "automobilov" ma trzby 301M ale naklady len 95M
sa aktualne vobec neoplati robit vlaky ... tie vlaky s vacsou prevadzkovou cenou niesu schopne sa same pokryt ... ci nakladne alebo osobne
DABASteam


Odpovědět
#77
Jéé..Kde jsou ty časy,když jsem na svém AMD 233Mhz. ,8Mb graf.kartou , 32 Mb. pamětí , 4xCDRom a 14"monitorem ,hrál TTDPinkiesad2
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#78
Jak má zařadit autobus do provozu?Platim náklady za silnice a nic po nich nejezdíTwilightoops
Odpovědět
#79
(06.07.2012, 11:57)Blue Storm Napsal(a): Jéé..Kde jsou ty časy,když jsem na svém AMD 233Mhz. ,8Mb graf.kartou , 32 Mb. pamětí , 4xCDRom a 14"monitorem ,hrál TTDPinkiesad2

Pro mě ještě nezkončili, mám origo TTD a 200Mhz PC, takže hraju.

btw: skuste na server dát jen plně hotové grf, ve kterých jsou už všechny problémi vyřešené
Odpovědět
#80
Ja to hral na 486SX 33 MHz, 8 MB RAM, 0,5 MB grafika a v pozdejsich fazich ta hra jela asi tak na 1 fps
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)