Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem blázen? aneb když váš rozum za sebou práskne dveřmi.
Myslím, že by tě asi neunesla, ale až budeš za pár let potřebovat genetickou inženýrku, ozvi se Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
OKRainbowlaughRainbowlaugh
Odpovědět
MP5991:Trochu si mi svým prásknutím dveřmi připoměl film Nekonečný příběh...Tam se taky Bastien chlubil lítacím"drakopsem" Falcem před spolužáky.(spíše je prohnal po ulici,až to pak hodili do konťáku) Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Jo.Ten film se mi líbil,ale už si ho moc nepamatuju.
Odpovědět
Nekonečný příběh je moc pěkný - první film byla nádhera sama. Schválně: kdo se chtěl na Falcovi proletět stejně jako já? Twilightsmile jeden z prvních filmů, kde rozum prásknul dveřma a říše Fantazie byla na dlouho světem, kde jsem přebýval (dneska zavítám jen občas).

Další dva filmy byly IMHO děsné.

Asi před rokem mi přišla do rukou stejnojmenná kniha od Michaela Endeho - hodně zajímavé dílo, ale je to spíš filosofie a hodně k zamyšlení, než pohádka, jako je první film, který pokrývá přibližně první třetinu knihy, ale ne zcela - třeba první setkání Falca a Atreje ve filmu není... ono by se to v tehdejší době i dost blbě filmovalo.
Každopádně knížku doporučuju.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
mě v hlavě ruplo až ve 4. třídě a teď se mě to jestě drží i když musim přiznat že jsem ( možná byl ) šikanován od 8/10 3. třídy ale ruplo mi až ve 4. třídě Pinkiesmile ,ale divné je že mi rupne hlava jen ve škole ;P všichni si mě všímaj ve škole pořád nadávaj a já jak to bývá odpovídám taky né moc hezky Pinkiehappy ale když je to přestane bavit tak přestanu taky ale dobré je že tam mám kámoše kteří mi rozumí ( až na MLP ) někdy je ignoruju když mi rupne ( viz. mluvim kraviny,atp. ) a když mi rupne tak to je jako by bláznovi ruplo ještě víc O.o možná ne ale je dobrý poznat taky lidi kterým taky v hlave je... ehm... rupne
Odpovědět
tak to ti držím palce, aby si to vydržal, šikana nie je nič príjemné... "odskúšal" som si to na vlastnej koži celú základku *brohoof* /)
Odpovědět
Bohužel ve škole většinou platí"nešikanuješ,budeš šikanován".Naštěstí v naší třídě jsou i cíle k šikaně vhodnější než já(ne,že bych jim to přál).A tyhle kraviny mě napadaj před spaním,to je každýmu jedno.
Odpovědět
Souhlasím s mp5991
Co já mám zkušenosti tak je hlavní nevypadat jako slabý cíl a držet se stranou, zatím jsem tak přežil první rok na střední. Ještě 3 roky a jsem v suchu.
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
heh, ja to už mám na strednej v pohode, ale vytrpel som si celých 9 ročníkov na základke, nie kvôli tomu, že by som bol ako si povedal "slabý cieľ" nikdy som nemal problém naložiť aj trom naraz, ale vďaka mojím čiernym vlasom a často dosť opálenej pokožke som bol pre všetkých spolužiakov okamžite cigáň prenášajúci choroby ako sars a aids... ale už je to našťastie za mnou
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)