10.08.2013, 10:18
Feels, feels everywhere
Pořád se mi víc líbí Pokémoni, ale Digimony jsem žrala jako malá taky a měla jsem i pár plyšových. Nejhezčí je stejně první řada.
![Twilightoops Twilightoops](https://bronies.cz/images/smilies_mlp/twilightoops.png)
Anketa: Viděli jste někdy seriál Digimon ? Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě. |
|||
ANO | 41 | 87.23% | |
NE | 6 | 12.77% | |
Celkem | 47 hlas(ů) | 100% |
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. | [Zobrazit výsledky] |
Digimoni
|
10.08.2013, 10:18
Feels, feels everywhere
![]()
10.08.2013, 10:23
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10.08.2013, 10:24 uživatelem Grizzly. Edited 1 time in total.)
Jééé digimoni
![]() Souhlasím první 2 série byly úžasné, třetí... to bylo to s těma kartama? ![]() ![]()
Move along, nothing to see here.
My OCs: http://bronies.cz/Vlakno-Blue-Star-a-pratele My "art": http://bronies.cz/Vlakno-Cmaranice
10.08.2013, 10:24
Digimoni Pokemoni
![]() ![]()
10.08.2013, 10:51
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10.08.2013, 10:51 uživatelem Vlník. Edited 1 time in total.)
Já už byl na vstávání cvičený. V 6 ráno vzhůru za každých okolností
![]() ![]() (10.08.2013, 10:24)Vlče Napsal(a): a hlavně se mi hrozně zalíbil Garurumon!Vida, vida, vida, to je náhodička ![]()
10.08.2013, 11:39
Já už sem tu blbost neviděl 11 let
![]()
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"! FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only) LIBSERKER OTP
10.08.2013, 20:44
Jojo, Digimoni. To ranní vstávání kolem 4-5 ráno a čumění na teleshopping s Horstem Fuchsem a jeho magickým lakem, na kterém se daly smažit i vajíčka, než začal ten typický blok Pokémoni, Digimoni, Beyblade.
Nejvíc nostalgická samozřejmě první série. Škoda že tu druhou furt tak nějak utínali a pouštěli odznova, takže jsem ji vlastně nikdy neviděl celou. Nejlepší podle mě Digimon Tamers, první jsem je moc nemusel, ale bylo tam pár okamžiků kdy jsem si říkal "Wow, fakt se právě tohle stalo?" Rozhodně zašli do míst, které jsem vůbec nečekal. A hlavní výhoda Digimonů oproti Pokémonům? Digimoni měli začátek, rozvíjejcí se děj a pak konec. Ono i mé malé já celkem omrzelo se stovky epizod dívat jen jak Rakeťáci pokaždé odlétají ze scény. ![]()
10.08.2013, 21:04
Na posledy jsem sledoval asi tak před 7 lety, kdy jsem díky uloz.to doukával druhou půlku 2.řady, která neběžela na Nově a při té příležitosti skouknul i Tamers. No Frontier jsem viděl jeden díl a stačilo. Tohle mě nějak nezaujalo. Od té doby jsem neviděl ani jeden díl.
Tady se jsem našel pár povedených fandub originál japonských znělek v angličtině.
Nechtěj být tím, kým nejsi. Buď sám sebou.
Není nic krásnějšího než být jedinečný. No není snad skvěle být odlišný. Na paměti měj a na posměch nedej, že dřív nebo požději najděš ty pravé přátele. Pravé přátelství své kouzlo má a o něm by Twilight mohla vyprávět.
11.08.2013, 21:34
Ok 1. Série dokoukaná a jestli ještě uslyším DIGIZMĚNA tak *Censored *Censored *Censored *Censored *Censored *Censored *Censored *Censored *Censored *Censored *Censored *Censored *Censored *Censored *Censored
![]() 2. Série nářez :/ první dvě epizody byly dost zajímavé... Digimon Tamers byli mí favorité protože to bylo jak Megaman NT warrior a to byla teprve Anime pecka
13.08.2013, 11:18
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 13.08.2013, 11:20 uživatelem Vlník. Edited 1 time in total.)
Můžu se zeptat, kdes tu 1.sérii vzal? Já našel jen do 19.dílu
![]() ![]() PS: jestli to stahuješ, tak radši do PM (pravidla)
13.08.2013, 14:38
Pamatuji si že nás bavily s digimony ještě beyblade... dva kousky jsem dostal k vánocům
![]() |
|