Anketa: Který víkend v srpnu chcete sraz?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
3.-4.8.
6.86%
7 6.86%
10.-11.8.
5.88%
6 5.88%
17.-18.8
56.86%
58 56.86%
24.-25.8
17.65%
18 17.65%
31-1.9.
12.75%
13 12.75%
Celkem 102 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3. oficiální CZ/SK Bronies sraz - Brno
To aby ses dobře vyspal, truhlíku Twilightsmile
Já si v pohodě vyjíždím až v osm, vstávám v šest... Raritywink
Konečně se snad vyspinkám, takže na srazíčku bych moh být rybičkovatý Twilightblush

A dám si záležet a každou Fluttershy za ocas vytáhnu z koutu Rainbowlaugh
Odpovědět
No, kdo by ještě potřeboval pelech... nikdo ze spolubydlících neříkal, že přijede, takže tu mám jeden volný kavalec a jeden volný gauč (pro dost skromnou osobu menšího vzrůstu, nebo většího poníka)
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tak to sa na teba těším, Antárie Twilightsmile
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
Já se na sebe taky těším a doufám, že si neudělám ostudu Rainbowlaugh
I když...co na tom, hlavně když bude sranda
Odpovědět
Tak si to užijte a kupte si moji lunu ! Rainbowlaugh
Odpovědět
No, jelikož na lasergame nejdu (moc pohybu and stuff), tak si plánuji zajít do Veselé čajovny na nějaký fajnový nepálský čaj, medovou pitu a něco si tam počíst Rainbowlaugh Kdyby měl někdo zájem si taky sednout, tak tam tak od dvou hodin budu Twilightsmile
Odpovědět
(16.08.2013, 20:43)Baterka Napsal(a): Tak si to užijte a kupte si moji lunu ! Rainbowlaugh


Spoilers ?! SPOILERS !!!
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Takže i já se mezi vámi zítra objevím Pinkiehappy Jenom jak by to bylo ohledně LaserGame? Co jsem četl ohledně věku ve faq, je tam napsáno:

Musí přijít děti s rodiči či doprovodem?
Ano, v případě dětí mladších 15 let je potřeba mít sebou zákonného zástupce staršího 18 let.

Jak by to tedy bylo se mnou, když mi je 14 a chtěl bych se zúčastnit? Něco jsem slyšel, že by se tam šlo dostat. Jen bych teda dost nerad lhal ohledně svýho věku... Unsuresweetie
Já magorem? Kdeže! Jsem jen limitovaná edice! Rainbowlaugh
Odpovědět
Pokud nebudou chtít občanku, doporučuji "držet hubu" (Jinak to říct neumím) Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(16.08.2013, 20:46)MrMaidx Napsal(a): No, jelikož na lasergame nejdu (moc pohybu and stuff), tak si plánuji zajít do Veselé čajovny na nějaký fajnový nepálský čaj, medovou pitu a něco si tam počíst Rainbowlaugh Kdyby měl někdo zájem si taky sednout, tak tam tak od dvou hodin budu Twilightsmile

Vyzerá to tak že sa pridám k tebe na nejaký ten lapsang souchong. Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)