24.08.2013, 10:49
Earth Pony
.
.
| Anketa: Kdo byste chtěli být Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě. |
|||
| Earth Pony | 47 | 12.18% | |
| Pegasus | 200 | 51.81% | |
| Unicorn | 139 | 36.01% | |
| Celkem | 386 hlas(ů) | 100% | |
| * Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. | [Zobrazit výsledky] |
|
Pony, Pegasus nebo Unicorn
|
|
24.08.2013, 10:49
Earth Pony
.
24.08.2013, 10:52
24.08.2013, 11:49
Lovera: Pozor, earth poníci mají (většina
) velkou sílu v kopytech. Pegasi jsou sice taky silný, ale spíš přes křídla a třeba ničení mraků.
incredibly handsome criminal genius and master of all villainy
01.09.2013, 14:29
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01.09.2013, 14:30 uživatelem Wizard. Edited 1 time in total.)
Unicorn. To bez debat.
01.09.2013, 15:14
pegasové
01.09.2013, 17:57
Pegaus lebo derpy
Čestný člen klubu COTN ===> Children of the night
„Pracujeme ve stínu, abychom sloužili světlu“
02.09.2013, 18:34
(19.08.2013, 09:37)ThunderStorm Napsal(a): Určitě Unicorn, protože můžou taky lítat když se jim zachce a umí kouzlit Vy to nechápete. Vadí vám alicorni, protože to co má roh i křídla je automaticky špatné, ale pokud je tohle váš pohled na unicorny tak nechápu co máte proti alicornům, když je to skoro to samé. "Jednorožci můžou lítat kdy chtěj, a ještě kouzlit" To si rovnou udělejte alicorna, vyjde to nastejno. Unicorní magie je spojená s jejich talentem, takže Trixie umí kouzelnické triky, unicorn co má jako cm štětec asi používá magii ke kreslení, když má kytku tak asi s pomocí magie pěstuje kytky. Twilight umí složitá kouzla protože její talent je magie sama o sobě, ale kdyby všichni unicorni uměli létat tak se to dá přirovnávat k alicornům, kteří jsou většinou jak sami říkáte mary sue. Unicorni prostě mají magické schopnosti spojené s jejich cm, a když máte jako cm štětec tak si nebudete pomocí magie lítat, proboha. A prosím vynechte kecy o Cakeových miminech, ti jsou nějak podezřele nadaní už jako malí, možná až budou dospělí budou to noví vládci Equestrie, ale normální poníci takoví nebývají, Cakeovi jsou prostě jiní.
02.09.2013, 20:23
To len niekto zle napísal príspevok, vyvrátil by som mu to podobne ale jemu asi išlo o to že jednorožci umenie lietať bez pomoci krídel nedávajú na javo. A aj tak unicornov čo vedia lietať by bolo asi 1% z populácie unicornov.
02.09.2013, 20:25
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02.09.2013, 20:28 uživatelem Laira. Edited 2 times in total.)
Mě se zdá, že je víc lidí, kteří si myslí že unicorni můžou létat.
Všechny rody si jsou vyrovnané. - Pegasové létají a užiteční jsou díky počasí - Earth poníci mají silné nohy a pěstují jídla - Unicorni mají své rohy a svojí magijí jsou prospěšní různě (řekněme, že třeba nejvíc v kultuře) Všichni si jsou rovni. (A alicorn? Toho nebudem počítat, jak víme, alicorni bývají jen princezny nebo něco takového )
incredibly handsome criminal genius and master of all villainy
|
|
|