Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trička CZ/SK bronies - objednávka
#91
Tak na poslední chvíli přiobjednávám jedno pánské XL.
Dík Twilightsmile
#92
Sice pozdě a z autobusu, ale doufám že ještě stíhám. Jak sme řikali včera v Blavě, přidej prosím k mojí objednávce ještě jedno L pro Kuře Alkoholika.
#93
ahoj chci se zeptat kde v Praze si to bude moct vyzvednout? Pinkiehappy
Do you have a muffin? yes? Derpyderp1 Derpy will find you!!Derpytongue2
#94
Objednávky jsou ukončeny!

Přidáno info o platbě:

Citace:Q: Jak bude probíhat platba?
A: Platba bude probíhat předem na klasický bankovní účet nebo prostřednictvím PayPalu (návod viz PayPal převody). Na dobírku poštou neposílám (netřeba zbytečně platit poště poplatky). Údaje dodám, až bude jasná finální cena - sledujte toto vlákno!

Aktualizován seznam zájemců - všichni, kteří mi dali vědět, by měli být napsáni na seznamu.

(15.09.2013, 22:55)KRAJKHOUR Napsal(a): Trochou sem to popletl Derpytongue2. Má to byt takhle: Krajkhour - 1 XL + 1 L + 1 M, pánské

No však už to v seznamu takhle máš Rainbowlaugh

(16.09.2013, 14:17)leon Napsal(a): ahoj chci se zeptat kde v Praze si to bude moct vyzvednout? Pinkiehappy

Pevné místo není, protože se po Praze pohybuju, stejně jako většina obyvatel Pinkiesmile ideální bude třeba sraz ve Skanzenu, nebo jakýkoliv jiný - záleží na domluvě (bydlím kousek od Palmovky).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
#95
Asi tam u mě máš chybkuTwilightblush já chtěl 2 a 2 a máš tam psané Mrak - 2xXL + 1xL
#96
Opraveno

Pro jistotu - všichni si překontrolujte, jestli máte správně počty, velikost a jestli chcete zaslání poštou, nebo ne! Pokud je vše v pořádku, potvrzovat nic nemusíte Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
#97
jamis kdy asi sem napíšeš číslo tvého učtu abych ti to co nejrychleji poslal,jestli si ho už napsal moje chyba nenašel jsem ho Derpytongue2
For the Great and Powerful Trixie
#98
Já už nevím, jestli se mám smát nebo brečet... nebo rovnou rozdávat Warningy za porušení primárního pravidla (tzn. VŽDY POUŽÍVEJTE ROZUM)

woren: Prostuduj si pravidla fóra a zachovej se přesně podle nich - použij rozum a požadovanou informaci si dohledej (jestli je ti skutečně 19, nebude to pro tebe žádný problém).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
#99
zeptal jsem se jen na číslo učtu tak by stačilo napsat ano /ne
For the Great and Powerful Trixie
@woren: problem je ze takoveto individualni dotazy tady dava kazdy 2/3ti.. takze po chvili to uz proste nejde.

Tohle info je z OP (original Post):

Často kladené dotazy

Q: Jak bude probíhat platba?
A: Platba bude probíhat předem na klasický bankovní účet nebo prostřednictvím PayPalu (návod viz PayPal převody). Na dobírku poštou neposílám (netřeba zbytečně platit poště poplatky). Údaje dodám, až bude jasná finální cena - sledujte toto vlákno!

Q: Až bude objednávka hotova, kde si mohu tričko vyzvednout?
A: Ideální je osobní převzetí v Praze, nebo na velkých srazech resp. conech. Dále je možné nechat poslat po někom dalším, nebo (když to jinak nepůjde) zaslat poštou - v tom případě připište adresu pro zaslání a k ceně připočítejte poštovné 50,- Kč.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)