Hodnocení tématu:
  • 12 Hlas(ů) - 4.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quality art.
[Obrázek: night_walk_by_michellka-d6psz47.jpg]

[Obrázek: a_fiddler_s_heart_by_rainspeak-d6ps981.jpg]
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
[Obrázek: HeavyMetalPonies.png]
Odpovědět
[Obrázek: eee__it__s_so_sparkly_by_mahadosknight-d57lwjh.png]
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
[Obrázek: _mlp__swimming_lesson_by_theformlpganon-d592y48.png]
Odpovědět
Autor: http://baron-engel.deviantart.com/

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/1...56nv5v.jpg
http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2012/2...59ej5l.jpg
http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2012/2...5bysj1.jpg
http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2012/2...5ghfqs.jpg
http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2013/0...5qo2y4.jpg
http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/3...5pmwn5.jpg
http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2013/0...5sddkg.jpg
http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2013/1...66sutv.jpg
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2013/1...63skg0.jpg
http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/2...6rlo9v.jpg
Odpovědět
[Obrázek: nightmare_six_by_ashygirl-d6ksu09.png]
[Obrázek: applejack_solo_by_ashygirl-d6kug3p.png]
[Obrázek: rainbowdash_solo_by_ashygirl-d6kug1b.png]
[Obrázek: twilight_solo_by_ashygirl-d6kuflq.png]
[Obrázek: nightmarity_solo_by_ashygirl-d6kuft6.png]
[Obrázek: fluttershy_solo_by_ashygirl-d6kufyd.png]
[Obrázek: pinkiepie_solo_by_ashygirl-d6kug70.png]
Odpovědět
Tak tohle je luxusní! :O :O

I want episode with this version ! Rainbowkiss
Odpovědět
Z té Pinkie jde opravdu strach Rainbowlaugh
Odpovědět
jj souhlasim jde strach z pinkie a z rarity jeste vic
ale fluttershy je porad mega cute Rainbowkiss
Deviantart Amegan-cz

Být normání je nuda !
Odpovědět
To je přetvářka. Připravuje se na enrage Pinkiesmile

EDIT: Jo a ještě by mě zajímal zdroj.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)