Anketa: Jake datum Vam pro sraz vyhovuje nejvice? (tato anketa je pouze informacniho charakteru)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
14.7.
2.94%
2 2.94%
21.7.
8.82%
6 8.82%
28.7.
26.47%
18 26.47%
Na datu mi nezalezi, zucastnim se kdykoliv.
41.18%
28 41.18%
Je mi to jedno, nebudu se ucastnit.
20.59%
14 20.59%
Celkem 68 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Tak mám za sebe nové informace. Přijedu autobusem na Dejvickou, pak metrem k Andělovi, kde bych se rád setkal s nějakými dalšími. (potřeboval bych na někoho číslo, abych se případně neminul a nebloudil na stanici ještě tři hodiny potom) Kdo všechno tedy pojede metrem z Dejvický nebo se setká u Anděla?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

ja se budu kolem andela potulovat nekdy od 16:30, v 17:00-17:10 budu cekat pred vylezem z metra. Cislo zaslu na zadost pres PM.
Pripadne napiste PM me na pozadani, poskytnu link na tema na /b/ s Mondyho cislem.

Rainbowlaugh
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Kdo se bude chtít sejít na Hl. nádraží nebo na Florenci, pošlete mi PM. Bude to probíhat zhruba následovně:

Od 16.00 budu čekat na Hl. n., přesun na Florenc proběhne cca v 16.20
16.30 sraz na Florenci, v 16.45 přesun metrem na Anděl, pak sraz se zbytkem nebo vás dopravím do Tečky sama.

Časy jsou orientační, ale pokud je to jen trochu možné, zkuste naplánovat příjezdy v tomto rozmezí Pinkiesmile a mějte připravené drobné na jízdenky MHD.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
MHD se dá platit taky esemeskou. Akorát mám pocit, že je to trochu dražší.
drunken mantis grabs your ass
Dražší o cenu SMS zprávy
(22.07.2012, 18:11)Ondrahub Napsal(a): Pripadne napiste PM me na pozadani, poskytnu link na tema na /b/ s Mondyho cislem.

Rainbowlaugh

Ty to jeste furt mas ?? Posli xD

Odesláno z mého DumbPhone Wildfire S pomocí Tapatalk 2
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Organizuje sa nejaká skupinka z Bratislavy?
(23.07.2012, 14:12)CreepyRiver Napsal(a): Organizuje sa nejaká skupinka z Bratislavy?

sanca tu existuje ze by som sa na tu cestu vydal ... existuje ale par komplikacii ktore najprv budem musiet rozriesit
- odporucaju ludia student agency listky a tak to je v poho to by som vyriesil na obchodnej v stredu ... este by som mal cas v piatok ale to by bolo na poslednu chvilu a mozno uz vsetko obsadene
- vyzdvihnutie zo stanice pisala NorthernCross nieco tak to by bolo okej
✘ - nocovanie
✘ - nejaka exkurzia Prahou na Nedelu by bodla lebo navratove spoje su bud 9:00 alebo 17:00 ... a nechce sa mi verit tomu ze by sa vsetko uspesne zohralo na tych 9:00, aj ked som abstinent

ak chce teda niekto ist z Bratislavy tak do stredy najneskor 12:00 tu chcem mat vyjadrenie a nejaky kontakt
DABASteam


Ja osobne by som rád išiel v sobotu ránu, práve kvôli tej "exkurzii".
Student agency som pozrel len orientačne (pôjdem tam ešte dnes večer pozrieť osobne) a vlak stojí bez zliav 37€ (spiatočný z Blavy)


(23.07.2012, 14:39)Legeden Napsal(a):
(23.07.2012, 14:12)CreepyRiver Napsal(a): Organizuje sa nejaká skupinka z Bratislavy?

sanca tu existuje ze by som sa na tu cestu vydal ... existuje ale par komplikacii ktore najprv budem musiet rozriesit
- odporucaju ludia student agency listky a tak to je v poho to by som vyriesil na obchodnej
-v yzdvihnutie zo stanice ty pisala NorthernCross nieco tak to by bolo okej
✘ - nocovanie
✘ - nejaka exkurzia Prahou na Nedelu by bodla lebo navratove spoje su bud 9:00 alebo 17:00 ... a nechce sa mi verit tomu ze by sa vsetko uspesne zohralo na tych 9:00, aj ked som abstinent



Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)