Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Vem si na někoho, kdo se bude účastnit číslo (klidně na mně, mám ho v podpisu) a můžeš se přidat někdy v průběhu!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Mohl bych poprosit někoho, kdo se stará o ranní akci o číslo? Dneska byla zácpa na dálnici a pro případ, že by se to zítra opakovalo, tak abych mohl dát vědět.
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Primární kontakt pro hru je Tom0147 (už jenom proto, že ji téměř celou dal dohromady Ajsmug ), ale nevím, jestli chce dávat k dispozici svoje číslo (nebo jestli jej tu někde už nepsal).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
chtěl bych se zeptat. na to palackého náměstí je jednodušší cesta z hlaváku nebo ze smíchova?

A druhá bude tam nekdo mit někdo ntb s připojením na internet, abych si ho mohl na max 5 min půjčit? Budu si potřebovat rezervovat autobus na cestu zpátky a k tomu potřebují internet ( wifi tam předpokládám není)
Odpovědět
Prihlasil jsem se i na denni hru, ale nakonec prijedu az na vecer -- od 17.00
Pokud to ma cenu tak me vyskrtnete z denni hyr.
Odpovědět
Lepší to máš ze Smícháče, odtamaď můžeš metrem či tramvají, ale ani z hlaváku to není nijak extra daleko.
Já tedy net mít nebudu, ale s jistotou ti můžu říct, že někdo se najde Twilightsmile .
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Taky nakonec na hru nepůjdu...
Odpovědět
Info - čtyři neohrožení do bratrstva šatnářů se našli, čili úložiště v provozu bude Twilightsmile
Děkuji všem, co se ozvali a modleme se, ať tam budou ramínka Rainbowlaugh
Odpovědět
Moje cislo je 776 681 720. Chtel sem to sem hodit jeste s dalsim infem ale moc nestiham.
(prosim nevolejte mezi 23:00 a 8:00) potrebuju se na zitra vyspat)

Sent from my Desire HD using Tapatalk
Odpovědět
Tak si ho na noc vypni a je to.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: