Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Zažaloval jsem dumbasse za to,že každého posílá na měsíc.Dumbass byl odsouzen k doživotní práci v uranových dolech a kopec je zase můj.:p
Odpovědět
Po dni práce jsem byl propuštěn, protože můj právník mi pomohl, a pomohlo mi i povolení. Mám povolení posílat na měsíc toho, kdo mě obtěžuje, a protože měsíc je můj. Když jsem viděl mp zase se opalovat na mém kopci, opět jsem ho poslal na měsíc, a na měsíc jsem zakázal veškerou dopravu.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Jenže jsi tu dopravu zakázal dřív než jsem se tam dostal,takže se se mnou vrátili a když jsi mě viděl zpátky na kopci,tak ses z toho zbláznil a utekl do antarktidy,kde tě sežrali tučnáci.
Odpovědět
Asi tě budu muset poslat k očnímu. To jsem nebyl já, to byl tvůj otec.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbass se tak pomátl,že se považuje za mého otceRainbowlaugh(nech si zdát:p)
Odpovědět
Nope, já stále žiji a jsem na kopci. To tvůj otec se zabil, když tě viděl, a já jsem tě hodil úchylným vojákům, a kochal jsem se tím, jak si s tebou hrajou, a jen jsem pil limču z brčka
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Pořád vidíš jiné lidi na svém místě.Bylo to přesně obráceně.
Odpovědět
Myslím že ne. Já mám nejdokonalejší zrak, a blba jako ty si nejde zmýlit.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Už vím jak to je.Dumbass se rozdvojil a hodil úchylným vojákům svého dvojníka.A vůbec neví,že je na úplně jiném kopci.
Odpovědět
Ahááá. Takže nejen oční, ale dokonce i psychologa. Ok. Už volám Chocholouška, aby se o tebe postaral.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)