Anketa: Jake datum Vam pro sraz vyhovuje nejvice? (tato anketa je pouze informacniho charakteru)
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
14.7.
2.94%
2 2.94%
21.7.
8.82%
6 8.82%
28.7.
26.47%
18 26.47%
Na datu mi nezalezi, zucastnim se kdykoliv.
41.18%
28 41.18%
Je mi to jedno, nebudu se ucastnit.
20.59%
14 20.59%
Celkem 68 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2. oficialni CZ/SK Bronies sraz - Praha
Tato myšlenka mě hlodá už pěkně dlouho.Rainbowderp
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Ti co přijdou první vezmou ostatní na klín. NorthamenaCross bude mít radost Twilightsmile

Stejně nevěřím tomu, že přijdou úplně všichni, ale i kdyby nás tam bylo "jenom" 40, tak to bude hukot.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Mějte na paměti, že zážitek nemusí být pozitivní, stačí, když je intenzivní. Když se budeme bavit celý večer v 60 lidech a budeme u toho stát na jedné noze, bude to vzpomínka na celý život. Pinkiehappy

Sakra, těším se tak, že bych nejraději šel hned. Pinkiesmile
Kdo jede z Dejvic bacha http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/malost...ozu-metra/
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
(25.07.2012, 00:19)Jamis Napsal(a): tzn. nejvyšší čas tohle nějak vyřešit (koberec/deka na podlaze?), protože stát tam celou dobu bude neskutečná otrava o střídání míst tak nějak nemluvě...

Mist je tam celkem dost a myslim ze spousta lidi bude prechazet z mista na misto, takze se to u stolu prostrida.
(25.07.2012, 01:04)illindor Napsal(a): Kdo jede z Dejvic bacha http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/malost...ozu-metra/

JJ, viděl jsem, už se řeší Ajsmug
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

(25.07.2012, 01:52)Frolda Napsal(a):
(25.07.2012, 01:04)illindor Napsal(a): Kdo jede z Dejvic bacha http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/malost...ozu-metra/

JJ, viděl jsem, už se řeší Ajsmug

Tak tohle se týká snad Áčka a né Béčka...Trasa B na Anděl je OK ne?.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
(25.07.2012, 01:37)Darm Napsal(a):
(25.07.2012, 00:19)Jamis Napsal(a): tzn. nejvyšší čas tohle nějak vyřešit (koberec/deka na podlaze?), protože stát tam celou dobu bude neskutečná otrava o střídání míst tak nějak nemluvě...

Mist je tam celkem dost a myslim ze spousta lidi bude prechazet z mista na misto, takze se to u stolu prostrida.

Presne jak rika kapustlord Pinkiesmile sezeni bych moc neresil, da se sedet na schodech. Mista se budou tocit Pinkiesmile
(25.07.2012, 01:37)Darm Napsal(a): ...myslim ze spousta lidi bude prechazet z mista na misto...

Jak najdu volnou židli, tak už se nezvednu!! Rainbowlaugh
si mozno nakoniec tu karimatku donesiem aby som ju nechal zrolovanu a mohol pouzit ako sedadlo xD
DABASteam




Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)