Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
Hej, kam se poděl veselý seriál o ponících pro desetileté holčičky se sklonem k růžové Ajsmug? Bojim bojim!
Odpovědět
There can only be ONE princess in Equestria! Správně Luno, dej jim!

Princess deathmatch imminent Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Discordiane, já teda nechci nic říkat, ale mě to připadalo jako hlas Celesite Rainbowlaugh
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Začínám z toho mít špatný pocit Twilightoops (možná fake):

[Obrázek: 474393__safe_twilight+sparkle_princess+c...axdash.png]
"V mém těle bije křišťálové srdce."

Podepsán Deeter Spirit.

Odpovědět
No moc to na fake nevypadá .
Odpovědět
AAAAAAAAAAAAAAA! Já to nevydržíííím! Já snad vybouchnu napětím a nedočkavostííííí !Pinkiecrazy
Odpovědět
Ajta krajta. Ještě 6 dní a zase budu nemocný ponyangínou Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
(17.11.2013, 03:17)Elevea Napsal(a): Discordiane, já teda nechci nic říkat, ale mě to připadalo jako hlas Celesite Rainbowlaugh


4:32

Ale po tomhle už pilotní díl jaksi trochu nabírá wtf rozměry. Aby to nebylo přeplácaný jak MMC Unsuresweetie
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ne, bude to prostě luxusní masakr Rainbowlaugh (v tom dobrém slova smyslu)
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Celdě se asi pokazil Maretrix
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)