Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Jelikož jsem neutrální hráč, tak dojdu za Dumbassem na návštěvu XD.
Odpovědět
Dáme si pivo, a obdařím ho schopností, že alkohol rychle spaluje, a tím se nikdy neožere, pokud sám nebude chtít. Tím pádem může chlastat 24/7
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Transformuju se do robota, mp nechám teleportnout do jiné galxie.všechny pivovary vyhodim do vzduchu, tim pádam i fantax a dumb letí do vesmíru. Kopec je můj Rainbowwild
Odpovědět
Jelikož jsi tohle všechno udělal našim dvojníkům mp, fantax a dumb tak se ti teď akorát všichni smějí XD. A ta tvá papírová čepice, který říkáš robot, je asi tvoje nejlepší technoligie XD.
Odpovědět
Po tom, co dash odpalovala naše postavičky a papírové pivovary z ABC či co petardama, rozhodl jsem se, že kdyby se zbláznil víc, mohlo by dojít k úrazu. Proto jsem posílil všechny budovy v DumbCity rudou DumbOre - nejtvrdší ruda. Víc, než diamant.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Sepsal jsem dohodu o míru a jdu s ní za dumbassem.
Odpovědět
Uvažuji nad ní, a pozvu mp na pivo
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Piju pivo a snažím se z výrazu tváře zjistit jestli dumbass stále přemýšlí nad dohodou nebo nad tím,jestli je pivo dost vychlezené.Má úžasný pokerface.
Odpovědět
No prostě jsme se spojili Já, Dumbass_CZ a mp5991 a kopec je teď náš XD.
Odpovědět
A chlastáme společně.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)