Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Začal jsem na kopci stavět rozhlednu abych se nenudil.
Odpovědět
Já na kopci hraju left 4 dead 2 s kámošema XD.
Odpovědět
Když jsem si uvědomil, že vás ani nepotřebuji, sebral jsem vám DumbPower a dal vám padáka. Na kopci vládnu opět pouze já.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(31.07.2012, 16:35)Dumbass_CZ Napsal(a): Když jsem si uvědomil, že vás ani nepotřebuji, sebral jsem vám DumbPower a dal vám padáka. Na kopci vládnu opět pouze já.

ale já dumbpower nikdy neměl.Dumbass si šel pročíst můj životopis aby mi dokázal,že sem ho měl.Já zatím vylezl na tu svojí rozhlednu a schoval se na půdě.Ať si dumbass ten kopec nechá.Já budu výš.
Odpovědět
Já vím vole že jsi ho neměl. Ho měl jenom Fantax.
Proto jsem smazal z kopce vše, co je vaše, a hodil vám to pod kopec. A samozřejmě vy jste letěli za věcmi
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Přihlásil jsem se do klubu amatérských tankystů a navrhl kopec jeko cvičný cíl střelby.Za hodinu vyrážíme.
Odpovědět
Mě to je fuk ... kopec je přece vylepšen DumbOre - nikdo krom mě neví, jak jí zničit a z čeho je. Počkat .... já se vlastně uchlastal, a už to ani nevím.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Přivezl jsem si z jiné dimenze AntiDumbOre a protože už mě to nabavilo,tak sem ho prodal fantaxboxovi.
Odpovědět
Žádné antiDumbOre ale není. Byla to vietnamská cetka
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
To je mi jedno.Moje už to neníRainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: