Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke party 2013 aneb zpívej pokud chceš!
Tak jsem právě na cestě domů. Con sraz byl skvělý, už se nemůžu dočkat na nějakou další akci Pinkiehappy. Nafotil jsem téměř 500 fotek, ale většina z toho moc nevyšla, až budu mít čas to více projít (v průběhu týdne? ), tak sem i něco hodím. Velké díky všem, co tuhle akci zorganizovali Twilightsmile
Meow?
Odpovědět
Až na ten trapas s dárkama (blbě jsem si přečet pravidla, takže jsem tam dal 3 dárky a napsal se na 3 lístečky) to bylo super. Myslím že začnu být zase trochu srazoaktivnější Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Hodnocení: 10/10
Užil jsem si každou minutu bohatého a zábavného programu, znovusetkal se se spoustou lidí, obdržel úžasné věci (a získal nové placky), objevil svůj (ne)talent na malování vodovkami, dal zabrat hlasivkám a ozkoušel ČOKOLÁDOVOU FONTÁNU! Naprosto awesome sraz!
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
dnes to bylo LUXUSNÍÍÍÍÍÍ !!!!! CHCI TO ZAŽÍT ZNOVA.... Občerstvení,fontána,placky,plakáty a další věci... prostě luxus :3 a premiéra Snowdrop v češtině (od FenixProDabing). chci aby byla zítra neděle a jel na zimní sraz Rainbowwild
Odpovědět
Užasný sraz Twilightsmile
Moc sem se bavil a byl potesen nadilkou Twilightblush
Hodnoceni 10/10
Vazne super Twilightsmile

Jen otazka: Twilightsmile kdy budou pridany fotky z karaoke ? Pinkiehappy
Odpovědět
Tak se taky vyjádřím.
BYLO TO BUCKING AWESOME.
Přesto, že se jednalo asi především o to karaoke, největší zábavu jsem si užila na DDRkách, díky kterejm jsem taky dostal tipy na nový písničky. Pinkiehappy
Dále za zmínku stojí Jadus, který všechny flákal svým polštářem, čokoládová fontána a Cafeteria song v podání Northern Cross.
Užívala jsem si každou minutu a nemůžu hodnotit jinak, než kladně, velmi, velmi kladně.
Těším se na další sraz pořádaný oficiálně Bronies. Pinkiesmile

+ osobní signature hunt byla taky zábava. Pinkiehappy
Odpovědět
(15.12.2013, 21:08)Le Stiné Napsal(a): Jen otazka: Twilightsmile kdy budou pridany fotky z karaoke ? Pinkiehappy
Až se fotografové vzpamatují a najdou čas na zpracování Twilightsmile Fotek je opět opravdu hodně
(15.12.2013, 21:27)Zagami Napsal(a): Přesto, že se jednalo asi především o to karaoke, největší zábavu jsem si užila na DDRkách, díky kterejm jsem taky dostal tipy na nový písničky. Pinkiehappy
Především o karaoke se jednalo loni Twilightsmile Letos se to v takovém množství skutečně jako karaoke na hlavní stage pojmout nedalo :-D

Jsem rád že ses bavila Twilightsmile

Díky všem za reakce, to člověku zvedne náladu Twilightsmile
Odpovědět
Hlásím, že jsem úspěšně dojela. (Ale chvíli to trvalo, jelikož jsem si namísto krátké trasy s hodně přestupy, lenivě vybrala dlouhou trasu jen s jedním... no, alespoň jsem se vesele projela po Praze, I have no regret. Rainbowlaugh)
Chtěla bych moc poděkovat všem Orgům a Staffákům (Stuffákům, dumn yeuh) a i všem účastníkům za peckový sraz, příjemnou atmosféru a moc hezký opening pro letošní Vánoce. Twilightsmile A samozřejmě bych chtěla poděkovat mé milé společnosti za milou společnost a celkově každému, kdo se zastavil, aby se mnou prohodil pár slov. Spuck teh Drahgon approves.
(Pro příště: pokud chcete fotku se Spikem, čiňte tak před hromadnou společnou fotografií, nebo v 1. 1/2 consrazu, protože po uplynutí této doby už mi obvykle připadá samovznícení jako nejpravděpodobnější vize budoucnosti and then I go back to mudblooding. Rainbowlaugh)

So... See y'all at Pragoffestu, I guess. Pinkiesmile

Jen tak pro zajímavost, kdo skončil s plakátky "The golden ticket" a "You're the best"? Pinkiehappy

Odpovědět
You're the best má Frolda a ten druhej ti najdu ve fotkách.
Meow?
Odpovědět
(15.12.2013, 21:04)Fun1k Napsal(a): ...ozkoušel ČOKOLÁDOVOU FONTÁNU! Naprosto awesome sraz!
Myslíš tuhle fontánu Pinkiehappy ? Mám asi 30 GB FHD videa až najdu chvíli tak to všechno sestříhám (vč. komplet přednášky o zahraničních conech). Naprosto super sraz Pinkiecrazy ! Nedovedu si představit tu šílenou práci na pozadí která nebyla vidět, všem orgům a staffákum patří největší dík.
PS: kdo mě to vez směrem na Čerňák? Zapomněl sem jeho nick. Twilightoops
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)