Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragoffest 2014
#61
Tak jedu na sobotu *yay* očekávejte Trixie s amuletem alicornů Twilightsmile
Teď mě náhodou napadlo, když budete mít možnost, tak zkuste v sobotu promítat nový díl 4. série v 16:30 z nějakého streamu
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
#62
Edit úvodního příspěvku. Přidána informace o slevě na vstupném při účasti na celém conu a link na post s letáčky.

Zároveň mě už oficiálně můžete bombardovat dotazy. (A prosím bombardujte , Corwin nestíhá, tak ať ho zbytečně nestresujeme Pinkiesmile ) Byl jsem jmenován Corwinovým zástupcem Facehoof
Odpovědět
#63
Tak jsem se teda taky (skoro) zaregistroval. A na (skoro) celý fest, yay! Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#64
Tak úspešne som sa zaregistroval yay ! Teším sa keď vás všetkých znovu uvidím.
Odpovědět
#65
Tak to nakonec vidím jen na sobotu + neděli (čtvrtek a pátek mám školu). Nebo jsou snad nějaké prázdniny o kterých nevím...?

Ano, jsou prázdniny Rainbowlaugh Štěstí že mě to napadlo, jinak bych si na ten pátek nekoupil lístky Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#66
Mno, pátek jsou pololetni a čtvrtek to je jen večer Pinkiesmile Je to naplánovaný tak, aby to školáci bez problémů stihali.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
Odpovědět
#67
Bez problémů stíhali? Tos mě pobavil Rainbowlaugh
Ve čtvrtek končíme v 17:05 (takže bych tam mohl být až cca kolem sedmé) Pinkiesmile
Je vůbec někde napsáno od kolika do kolika hodin to každý den je?
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#68
Ve ctvrtek je to myslim od peti, v neděli taiy zhruba do peti. Prednasky jsou myslim cca do 11, ale pak je mozno si jeste uzit program, ktery pokracuje hlu boko do noci, a to jsou predevsim roleplaye, ltere timto hluboce doporucuji. Novackum jako skvelou moznost seznamit se s touto uzasnou hrou i pokrocilim jako moznost zahrat si nejruznejsi systemy, jake dosud nehraly. Rpg nejsou jenom Draci doupe, ale i Strepy Snu, Shadowrun, Stiny Imperia a dalsi.

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#69
Vůbec netuším kdy, ale vím, že dorazím aspoň na jeden den v závislosti na tom, jak bude vypadat program. Patrně pátek nebo sobota.
Se slzou v oku musím však oznámit, že nejsou finance na materiál ani možnost sehnat šicí stroj, takže avizovaná Fluffle Puff nebude. Pfffpppbt Raritycry Čekejte Derpy a/nebo Photo Finish.

A nebo mi možná fakt jednou hrábne a dorazím v civilu.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#70
Citace:Ve čtvrtek končíme v 17:05 (takže bych tam mohl být až cca kolem sedmé)
Však to je akorát. Jestli se nepletu, tak ten "program" který vlastně ve čtvrtek spočívá jen ve skamarádění se s ostatními začíná v 18:00. K tomu krátká fronta... Aspoň nebudeš mít žádný prostoj. Čas je to jediné, co v životě nelze získat Twilightsmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)