Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doctor Who (Pán Času)
[Obrázek: gallifreyw.png]
Rainbowlaugh
Odpovědět
Je to jasný - začínám se dívat po modrých policejních budkách Pinkiesmile
Eyup!

Love and Tolerate je heslo haterů, ne broníků!
Odpovědět
já jestli náhodou nemam 2 stíny Rainbowlaugh
Odpovědět
Před měsícem jsem byl nakupovat a viděl jsem chlapa s motýlkem, chtěl jsem zařvat Bowties are cool! Ale ovládnul jsem se Rainbowlaugh
Odpovědět
Tennant byl stejně nejlepší Doctor.
Dokonce i ve svém jméně má napsáno, že je 10th Doctor, Ten nant.
A kromě svého legendárního konce má i legendární afterparty Twilightsmile
Odpovědět
But, if counting with Hunt, he's "Elevennant"
Oh no. We are doomed.
Odpovědět
No,včera jsem vyděla jeden díl na ČT2,a od té doby se nemůžu dočkat dalšího.Twilightsmile
_______________________________________________________________________________________________________________________________________
Jsem jediná kdo si u toho občas(častoTwilightblush) zabrečí? RainbowlaughTwilightblush
______________________________________________________________________________________________________________________________________
Rainbowderp
Odpovědět
2Mystery Shy: Občas jo Rainbowlaugh
Capaldi bude boží!
[Obrázek: 1780745_714635491894102_1614815445_n.png]
A nechce někdo torrent na asi 250 GB všech Classiců Rainbowlaugh?
Odpovědět
Jo, z tohodle torrentu sosám. Jen u starších sérií nesedí časování titulků. Většinou sem to řešil prvotním seštelováním a průběžným mačkáním kláves g a h ve VLC Twilightsmile. Opravdu se mi nechtělo všechno pomalu tahat po jednotlivých dílech z ulož.to. Občas to ale bylo s časováním hodně divoký.

Dlouho sem nebyl na doctorwho.cz a koukám, že už se zas překládá. Vybafly tam na mě titulky k S19E04 a S19E05.

Ještě 8 příběhů a po S20E06 se vrhnu na už přeloženej speciál The Five Doctors.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Doc...fth_Doctor
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Já jsem zatím viděl jen úplně první díl a celou 12. Sérii a titulky mi neseděli jen na díl 12x05 - Revenge of the Cybermen, kde první Část šla (asi) normálně, u druhé jsem musel dát titulky +22 sekund, třetí +26 a u čtvrté to už bylo něco kolem minuty, a narozdíl od jedniho dílu South Parku jde jsem musel furt měnit časování tady to zůstalo v pohodě

@Kalkulačka
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: