Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
(03.08.2012, 14:07)Dumbass_CZ Napsal(a): Já nevěřím svým očím, co na mém kopci dělají. Nejdříve tu kolem mě hodí jakýsi černoch a dává mi tu jakési cisterny či co to bylo, pak přijde MP a ty cisterny nechá vybuchnout ... Však já vám dám ! Na kopci jsem byl stále, proto vás odsaď i vyhodím ! Kopec je jen můj !

uctive omluvy uctivy pane jak jest racno jen
nemackej tlacitko aktivace cerne diry jo diky
Odpovědět
No reáguji na poslední příspěvek od mp5991 a musím tě zklamat, protože spolu žijeme na farmě XD a já tam skládám balíky XD. Kopec ten patří, ani já sám nevím komu a je mi to jedno XD.
Odpovědět
Samozřejmě že mě.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Tak to jde XD.
Odpovědět
Takže se teď dobívá jeden kopec kterej patří Dumbasovi a druhej v paralérním vesmíru kterej patří mp5991? nebo si můžu vybrat páč netušíte v jakym z těch vesmírů sem já?Rainbowderp
(19.08.2012, 16:19)mp5991 Napsal(a): Máš BAN,protože dík.

Last.fm
Steam
What's it gonna be? What's it gonna be? It's gonna be AWESOME!!
Odpovědět
Dobij oba ať tě pak oba můžem poslat do prdeleRainbowlaugh
Odpovědět
Dobrá zakládám velkou nadnárodní korporaci která vykupuje všechny akcie ohledně vašich pevností a pozemku, jakožto samotného kopce. Jakmile dosáhnu 51% vyženu vás pryč pomocí právní síly kterou mi propůjčuje vlastnictví těchto pozemků. Takže vzato a shrnuto mam oba paralerní kopce.Rainbowwild
(19.08.2012, 16:19)mp5991 Napsal(a): Máš BAN,protože dík.

Last.fm
Steam
What's it gonna be? What's it gonna be? It's gonna be AWESOME!!
Odpovědět
Já jsem koupil vlastní vesmír,kam jsem svůj kopec přestěhoval a založil novou společnost.Té staré jsem nechal jen několikasetbilionový dluh za nákup vesmíru,ale to je mi jedno,protože ta i s dluhem už patří tobě.
Odpovědět
Prodávám tedy svůj podíl na paralerní vesmír ve kterém jsi byl čímž splácím tento přenechaný dluh a buduju velkou flotilu lodí pro invazi do tvého vesmíru. A zároveň dělám protiopatření aby k podobným peněžním machinacím už nedocházelo a už vůbec ne v původním originálním vesmíru.
(19.08.2012, 16:19)mp5991 Napsal(a): Máš BAN,protože dík.

Last.fm
Steam
What's it gonna be? What's it gonna be? It's gonna be AWESOME!!
Odpovědět
Vybuduji speciální počítačový program,který blokuje vytváření nových portálů pro cestu do mého vesmíru a zároveň ruší všechny již existující.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)