Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Při utěku před zombíky jsem našel Pipe bomb, kterou jsem se jich zbavil. Vrátil se ke kopci a od mp, jsem si koupil molotov a nehořlavý oblek. molotov jsem hodil na kopec a tebe odvezli do nemocnice, kvůli popáleninám. Kopec je můj.

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Vrátil jsme se z nemocnice a spolu s Freemanem jsme tě umlátili páčidly. Kopec je můj XD.
Odpovědět
Jed vypršel. DumbPower zeslábl. Dojdu na kopec, nasadím DumbPower 2.0 a vyhodím všechny na kopci, ať jsou živí nebo ne. Postavím si na kopci lázně a chci mít klid.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Já chci taky do lázníPinkiesad2
Odpovědět
nechtěl bych se nedostat do Dumbassových lázní XD
Odpovědět
Už to není Dumbass,ale Dumbásek a dumbásek pouští do lázní každého,takže tam jdu.
Odpovědět
z toho slizu a meho popela vznikla nova virova struktura a vznik T-vir a muj zombiepony infikoval mesto.jen bojujte mi bratri at prolita krev ukaze nasi silu a odhodlani
Odpovědět
A kde tam vidíš jaký město?Já si píchnul protilátku a sem v pohodě:p
Mimochodem bojujem o kopec a k tomu ses ještě ani nepřiblížil.
Odpovědět
(21.08.2012, 12:29)mp5991 Napsal(a): A kde tam vidíš jaký město?Já si píchnul protilátku a sem v pohodě:p
Mimochodem bojujem o kopec a k tomu ses ještě ani nepřiblížil.

sory zlato ale viri jsou stale se vivijejici organizmi vimto jako genetik na urovni wesker
Odpovědět
Tak fajn,ale to nic nemění na tom,že jsi mimo téma.Nespatřuji žádnou logiku v infikování města o kterém nikdo ani neví kde je,když dobýváš kopec.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: