Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Neboj já si střílim jen tak kolem nazdařbůh do ostatních ale ne na kopec nechi tak nějak moc ovlivňovat dění dokavaď mam dovolenou.
(19.08.2012, 16:19)mp5991 Napsal(a): Máš BAN,protože dík.

Last.fm
Steam
What's it gonna be? What's it gonna be? It's gonna be AWESOME!!
Odpovědět
OMG to už to máte i gangy jo xD
Odpovědět
Mocný Dumbass už se nemohl dívat na to, jak se to tady hemží gangy, vesmírnou ekonomikou apod.
Proto se rozhodl pro razantní krok. vyvolal velký třesk, a všechno zničil. Spolu s Celestií a Lunou vybudovaly z nicoty nový vesmír, a nazvali jej "Naděje", a vybudovaly novou planetu Equestria 2.0.
Zde poníci začínali úplně od znovu. A Dumb opět spočinul na svém svatém novém kopci.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
A protože to bylo v Dumbáskově vesmíru,tak zničil akorát Fantaxboxe,protože všichni ostatní jsou u mě:p
Odpovědět
Takže dovolená mi pokračuje Juchů!!! Pinkiehappy
(19.08.2012, 16:19)mp5991 Napsal(a): Máš BAN,protože dík.

Last.fm
Steam
What's it gonna be? What's it gonna be? It's gonna be AWESOME!!
Odpovědět
Jelikož mám DumbPower, tak celý vesmýr s Dumbassem restartujeme XD a vše začíná o začátku přesně jak psal Dumbass XD. Můžeže začít dobývat kopec, který je pouze jen jeden a nikdo nemá právo si dělat svůj.
Odpovědět
Ale no tak takhle mi rušíte dovolenou furt někdo... nejdřív mi vypnou telku pak se mi pokušej zrušit vesmír a nakonec prej nic z mého života nemělo cenu? Asi se du picnout....
(19.08.2012, 16:19)mp5991 Napsal(a): Máš BAN,protože dík.

Last.fm
Steam
What's it gonna be? What's it gonna be? It's gonna be AWESOME!!
Odpovědět
Jdu zabránit Meriticovi v případné sebevraždě.Zatím dobývejte beze mě.
Odpovědět
Sebevražda nebyla úspěšná protože přišel MP a řek mi že není veškerá pizza zničená.
(19.08.2012, 16:19)mp5991 Napsal(a): Máš BAN,protože dík.

Last.fm
Steam
What's it gonna be? What's it gonna be? It's gonna be AWESOME!!
Odpovědět
Teď mě napadá,jak bys mohl spáchat sebevraždu,když sme dávno mrtví http://bronies.cz/Vlakno-Bitva-o-kopec?p...0#pid35220
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)